Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyok együtt egy pasival.

De konkrétan nem tudom/tudtam hogy mi is van köztünk! Olyan mint egy kapcsolat, de valahogy mégsem!

Néha azt látom rajta hogy akarja,olykor meg az a nemtörődöm!

A minap volt egy bántó beszólás a részéről, .. ami rosszul esett! Mire ő,... hogy csak poénból mondta!

Nem hepciáskodtam, meg semmi, csak esetleg kimért lettem.

Nah itt kezdődött...

Erre Ő, ... hogy mi bajom!? Mert ha mostmár ez lesz, hogy besértődök (most először), meg számon kérek (ami sosem volt) ,.... akkor hagyjuk is rá!! Én: ennyitől nem szoktam "szakítani" De ha Te így akarod, akkor legyen!

Aztán hogy ő nem fog arról beszélni hogy mi legyen, meg hogy mi van köztünk! Tart ameddig tart, ... meg hogy semmi nem tart örökké ... ! Meg hogy ő fél belemenni bármiféle kapcsolatba! (gondolom volt vmi a múltjában)

Mondom ilyen hozzáállással nem is lesz normális kapcsolatod! Hogy őt az sem érdekli ...!!

Akkor mi a francot akar-t?? Hogy gondolta ezt??

Ezek után nem látom értelmét a folytatáshoz!

Várom a meglátásokat!


2014. nov. 26. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd a fenebe. Aztan 4 havonta valtogasd a pasikat hatha sikerul a vegen osszeszedni valamit!
2014. nov. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
inkább hagyd még most, ha már most ezt mondja...évekkel később sokkal nehezebb lesz elhagyni
2014. nov. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vesz komolyan! Szerintem is szakits vele! (inkább most 4 honap után mint majd 2 év után)
2014. nov. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1- abban igazad lehet hogy hagyjam a fenébe, ... de nem jellemző rám hogy váltogatom a pasikat!!!


2- ezek után nem hogy évek, ... csak napok lennének! Esküszöm úgy állítja be, mintha én lennék az izé!! De hogy ő vmit esetleg másképp csináljon, .. áááá!

2014. nov. 26. 11:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd.. Nem becsül meg..
2014. nov. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!