Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok! Ti mennyire könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mennyire könnyen csalnátok meg a párotok?

Figyelt kérdés

Lehet hogy hülyén hangzik a kérdés, de kifejtem. Barátnőm 1 hétre elment, és van ott pár srác, nem tudom, hogy tetszik e neki valamelyik. (úgy se mondaná meg ha igen) És nagyon félek, hogy megcsal, mivel esténként át szoktak menni hozzájuk. Na csajok, ha lenne egy ilyen szitu, és a ti párotok tuti nem tudná meg hogy lefeküdtök azzal a sráccal amelyik tetszik, mert eltitkolnátok, megtennétek a dolgot? (Mert ugye nektek annyiból telik lefeküdni valakivel, hogy szóltok az illetőnek. Ha nincs barátnője a srácnak, akkor simán belemegy)

Légyszi normális válaszokat írjatok. Hülyén fogalmazok tudom, de nézzétek el. remélem érthető volt.



2014. dec. 11. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Én soha nem csalom meg a barátomat. És nem is csalnám meg. Ez fordítva is igaz, hűségesek vagyunk egymáshoz.
2014. dec. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
beszéld meg ezt barátnőddel. Mi konkréten kijelentettük egymásnak, hogy semmiképp nem csalnánk meg egymást! ha van valami parád, azért van a barátnőd, hogy megbeszéljétek. hidd el jót tesz :)
2014. dec. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
1 hét? Ha ennyire bizalmatlan vagy a barátnőddel kapcsolatban, hogy ezt az egy hetet nem tudod úgy kezelni, hogy ne folyton azon kattogj, hogy mikor csal meg, vagy lehet, hogy most is éppen egy másik sráccal hempereg, akkor ott vagy a lánnyal, vagy veled vannak elég nagy gondok.
2014. dec. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%

Én simán megcsalnám, nem vagyok hűséges típus.


Ettől függetlenül a Te párod nem biztos, hogy ilyen. Csak ismered annyira, hogy ezt tudd. :)

2014. dec. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az előző 2 kapcsolata olyan volt, hogy mind a 2 pasi mellett úgymond volt egy 2. palija is a végén. Mi már több mint 1 éve együtt vagyunk, csak ez valahogy nem megy ki a fejemből sehogy se :/
2014. dec. 11. 21:41
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

Akit szeretek azt nem tudnám megcsalni. 1 részt mert szeretem, másrészt mert lehet hogy ő nem tudná meg, de én tudnám, hogy megtettem.

Egyéb esetre volt példa egyetlen egyszer. Fiatalkorában csinál hülyeségeket az ember... de amúgy az sem mással való hempergés volt, csak csók. (bár az is épp elég, mert az is megcsalás).

2014. dec. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos az én készülékemben van a hiba, de ha van párom, akkor nem tetszik meg más. Ha mégis, akkor sem csalnám meg a páromat SOHA, ha fegyvert fognának rám, akkor sem - nem hogy önszántamból...

20L

2014. dec. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sose csalnám meg a barátomat és ezt ő is tudja . El tudom képzelni, mit érzel most, ő is volt már ilyen féltékeny helyzetben. De én akkor elmentem egy kirándulásra, de csak azért mert neki fontosabb volt a gép, ahelyett, hogy kijöjjön velem. Ezért úgy döntöttem, hogy elmegyek egy Nyári egyetemre. Nem csaltam meg, sose tudnám megcsalni, nagyon szeretem, nem beszélek fiúkkal se mert még ahoz se lenne szívem. Ő nagyon durcizott azért mert elmentem, de megadta rá az okot ... azóta többet, nem csinált olyat, hogy " első helyen a gép, majd írok a barátnőmnek ha ki kell kapcsoljam " .

Ne félj, ha tudod, hogy szeret sose csal meg :) !

2014. dec. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ott kezdődik, hogy én 1 hétre nem is engedném el, de szerencsére nem is fordul meg ilyesmi a fejében :D Én megbízok a barátomban, de minek is menne el nélkülem 1 hétre bárhova is? Én se mennék el nélküle. Baráti társasághoz is együtt megyünk mindig, külön soha... De amúgy ne parázd túl, minden kapcsolat más és ha kicsit kutakodsz, úgy is kiderülnek a dolgok!
2014. dec. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, csak mondom, hogy nem a tulajdonod, nem kell neki az engedélyed. Elmegy ha akar.:)
2014. dec. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!