Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után kezdtek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után kezdtek el aggódni a párotok miatt?

Figyelt kérdés

Ha nem tudjátok elérni, vagy nem ér haza nem jön át a megszokott időbe.

Nekem már kb. akkor görcsbe rándul a gyomrom ha egy párszor kicsöng a telefon és nem veszi fel. Nagyon rossz. Más is van így ezzel?


2014. dec. 3. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ott még nem tartunk. Néha szokott zavarni, hogy nem tudom elérni, de olyankor mindig visszahív.
2014. dec. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha egy hétig nem adna magáról abszolút semmi életjelet, az már kicsit aggasztana.
2014. dec. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát... ha nem tudom mi van vele az már aggaszt általában (már amikor éppen van), de általában ha valaki fontos nekem és nem tudom mi van vele akkor aggódom értük... Sajnos.
2014. dec. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy ideje nem tudunk telefonon érintkezni, nekem elromlott, neki lejárt a kártyája és még nem vettünk újat. Ha késik a munkából hazafelé mert pl késik a vonata, akkor kb negyed óra eltelik mire elkezdek aggódni. Általánosságban ha hívom mindig felveszi, ha esetleg elfelejti felhangosítani a telefont, és nem hallja, mindig visszahív. Amíg nem éltünk együtt, minden nap beszéltünk neten, vagy smseztünk, telefonáltunk, és mindketten ezt igényeltük. Én nem viseltem el az olyan kapcsolatot, ahol a másik fél 5 napig azt se kérdezte meg élek e.
2014. dec. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha órákon át nem jelentkezik,és nem tudom,hogy mi van vele,elkezdek aggódni egy kicsit,mert egyébként egyfolytában írogat nekem.
2021. jún. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!