Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az élettársam lebukott, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az élettársam lebukott, hogy szexpartnert keres az interneten. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha valaki volt hasonló helyzetben, az megoszthatná velem, hogy mit tett. Csak annyit mondott, hogy kíváncsi, de nem történt semmi. De Én nem tudok hinni benne már. A dologhoz hozzá tartozik, hogy van egy 4 éves lányunk, és 13 éve vagyunk együtt. Folyamatosan dolgozom, plusz munkát is vállslok rendszeresen, hogy meg legyen mindenünk. Elvesztettem a hitemet nagyon.

2014. dec. 30. 20:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
38%
embereld meg magad és alakíts ki újra normális szexuális életet!
2014. dec. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
52%
Fogd a gyereket és menj. Miért? Mert képtelen vagy már bízni benne és egy így is marad. a kapcsolat alappillére pedig a bizalom. Vége, lépj tovább - így nem kell attól paráznod, mi van, ha hazudott, tovább csinálja vagy megteszi még egyszer.
2014. dec. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem egy dolgot kell kideríteni. Hogy testiség miatt kereste csak, vagy nincsenek már meg azok a bizonyos érzések. Ha utóbbi akkor tényleg gond van, ha előbbi akkor én azt gondolom hogy teljesen normális lehet. Persze nem így kéne megoldani, hanem jelezni feléd, majd közösen lázba hozni a szexuális életeteket, de 13 év az sok idő és gondolom hogy eléggé ellaposodhatott. A csalódásod mellett egy kicsit legyél megértő és gondold át hogy mit veszíthetsz és hogy mi a helyes döntés.
2014. dec. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Igazság szerint én sokat próbálkoztam, de mintha nem akart volna társ lenni benne. Mikor a különlétről beszéltem neki, akkor fűt fát megigért, hogy ne menjünk szét.
2014. dec. 30. 20:42
 5/20 anonim ***** válasza:
39%

Keress te is partnert...

De inkább váljatok el, minek vagy olyannal, akiben már nem bízol és rossz vele?

Egy gyerek és a sok idő sem összekötő kapocs, ha nem akarod.

2014. dec. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
9%

én is elveszteném a hitem. bár én hagynék időt a sexre hogy ne kelljen magamat hibáztatnom ha megcsalnak.

az emberi szervezet is szaporodásra fejlődött nem hűségre.

2014. dec. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
63%
Nem értek egyet. A kérdező a lelkét kidolgozza, hogy legyen kaja, víz, áram, lakás. Addig mit csinál a másik? Ágyszomszédot keres - nem, nem beszéli meg a kérdezővel a dolgot. Ez paraszt. 13 és gyerek ide vagy oda, a kérdező élettársa kellőn ostobának tartja a kérdezőt, hogy hazudjon neki.
2014. dec. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%
Írtad,nem tudsz benne hinni!Akkor felesleges vele maradnod.Ha valami gondja van,miért nem beszéli meg veled?!Ha erre se képes,lapát.
2014. dec. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Igen én is nagyon azon vagyok, hogy itt elválnak útjaink, de ezt a 13 évet nagyon nehéz számomra feladni, és azt hiszem hiába igérte meg a változást nem fog változni.
2014. dec. 30. 20:48
 10/20 anonim ***** válasza:
45%
Egy férfinak elég nehéz megtalálni a középutat. Dolgozzon annyit, hogy elég legyen a pénz mindenre, de legyen otthon annyit, hogy jusson idő a gyerekre, meg az asszonyra. Ha egy nő nem érzi magát nőnek egy házasságban, előbb-utóbb bukik a mutatvány.De hogy érezze magát nőnek, ha egyfolytában dolgozol? Találj időt néhány kedves szóra reggel, mielőtt elmész és este, amikor haza érsz.
2014. dec. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!