Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itthagyott az élettársam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yoshimitcu kérdése:

Itthagyott az élettársam a gyerekkel olyan rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Megszületett a fiunk és összeköltöztünk. 2 hétig bírta. Visszaköltözött a szüleihez azzal az indokkal, mert hajnalban mennem kellett dolgozni, és nem tudtam velük aludni, fent lenni vele egész éjszaka, és másik szobában aludtam, hogy reggel felbírjak kelni és menni dolgozni. Ez olyan nagy bűn? Másik indok volt, hogy amiért kikapcsolgattam a telefonját, mert az anyja minden 2 órában telefonon hivogatta. Már idegesített. Ezt belátom tényleg nem kellett volna, de ha megbeszéltünk volna nem kapcsolom többet ki. De ő egyből szólt az anyjának és haza költözött a fiammal, szakított velem. Ezek olyan nagy bűnök hogy egy én vagyok a rossz és egyből haza kell költözni, szakítani? Vagy nemis szeretett csak gyerek kellett neki valakitől?
2014. szept. 11. 18:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
egy hatalmas fas-zfej a kedves volt barátod.
2014. szept. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

szerintem nem volt jogos a döntése

jó, a telefont nem kellett volna kikapcsolnod, de ez nem szakítóok, az meg pláne nem, hogy hajnalban kelsz azért, hogy kenyeret tudj tenni az asztalukra

2014. szept. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Te a férfi vagy ugye?
2014. szept. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát ez nem ok a szétválásra
2014. szept. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen biztos, hogy csak ezek miatt hagyott el? Szerintem lehet még más is a háttérben, amit esetleg nem beszéltetek meg, hogy már múló félben lehet a kapcsolat és ez a másik szobában való alvás csupán egy kifogás, hogy elhagyjon téged és elmeneküljön a problémák elől, ha van ilyen.

Sajnálom nagyon, ami történt, de szerintem még ez a pasi egyáltalán nem nőlt fel, hisz már rögtön rohant is vissza anyucihoz. Ez viszont számomra eléggé gyávaság, szégyen, és gyerekes viselkedés. :(

Szerintem ezt a dolgot meg kéne beszélnetek.

2014. szept. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Csak gyerek kellett valakitől aki majd fizeti a gyerektartást.Elég nagy palimadárnak nézett téged.De ha nem naptól barnítottat csináltál fel akkor megérdemled.
2014. szept. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez nem volt túl korrekt részéről... Ne hibáztasd magad, nem vagy rossz ember (legalábbis az alalján, amit leírtál).
2014. szept. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Kissé csodálkozom azon, hogy két olyan hozzászóló is van, akinek az olvasottak alapján nem egyértelmű, hogy nem a pasi hagyta el a nőt, hanem a kérdező a férfi, akitől elköltözött az élettársa a közös gyerekükkel.
2014. szept. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, én mint olyan aki ezt megtapasztalta és nem a levegőbe dobálózik mint itt egy pár ember azt gondolom, hogy ez a szülés utáni stressz, depresszió, frusztráltság és félelem miatt van.

Nekem is így volt, adj neki egy kis időt sz.tem rá fog jönni, hogy ez nem jó megoldás a részéről, mert csak a te gyermeked van nála, és neki is kell egy férfi majd. Most még sokat tud neki segíteni egy szülő, ilyenkor van egyfajta félelem a nőkben.


Ha még szeret akkor át fogja gondolni ezt az egészet. Bennem is ilyen gondolatok kavarogtak, aztán rájöttem, hogy ilyenkor a nők nem tudnak tisztán és normálisan gondolkodni, majd rájön, hogy mi lesz a helyes döntés.


26/F

2014. szept. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Már miért lenne egyértelmű, hogy a kérdező a férfi??? Egy darab utalás nincsen rá. Jah háát persze... Nyilván csak a férfi dolgozhat.
2014. szept. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!