Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőt vagy állandó szexpart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőt vagy állandó szexpartnert akar?

Figyelt kérdés

A barátommal néhány hete vagyunk együtt, de elég döcögősen indul a kapcsolatunk. Osztálytársak voltunk 4 évig, de mivel ezidő alatt is tetszettünk egymásnak, nyárra összejöttünk. Kettesben nemigen találkozunk, legtöbbször baráti társasággal lógunk, így nincs lehetőség a romantikázásra. Többször nála aludtam, de csak pettingeltünk. Nemrég volt egy kis összetűzésünk, ami miatt napokig csak facebookon tartottuk a kapcsolatot, mert nem volt hajlandó találkozni velem. Végül kiderült, az a problémája velem, hogy nem úgy látszik, mintha le akarnék feküdni vele, ő pedig ,,nem akar egész nyáron szarakodni egy rohadt szexért" (szó szerint így fogalmazott). Igaz, hogy szűz vagyok, és nem akartam rögtön az első alkalommal lefeküdni vele, de rajtam már nem múlna, már vágyom a szexre és vele is lefeküdnék, most viszont elbizonytalanodtam.

Ezek után jogos, ha azt gondolom, hogy csak szexre kellenék neki? Érdemes folytatni ezt a kapcsolatot?

Előre is köszi a válaszokat!

18/L,F



2014. júl. 1. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ezek után lefekszel vele.... akkor te sem vagy százas. Szerinted hosszútávú kapcsolatot akar tőled, ha már pár hét után megunta a várakozást?


Ráadásul így beszélni egy lánnyal... elképesztő.

2014. júl. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon is jogos. Ha ennyire meg akar dönteni, csak arra kellesz neki. Ha szeretne, nem kérne ilyen durván téged. Attól, hogy készen állsz rá, még nem kell odaadnod magad neki. Szem keress jobbat.
2014. júl. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!