Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 2 hete elment a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hete elment a barátnőm (élettársam) anélkül hogy bármit is mondott volna. Pénzel lépett le, bankkártyával kb 40 ezer ft-al. Megbolondult?

Figyelt kérdés
2 hete ilyenkor elment itthonról bankkártyáját fogta és elrohant de a ház előtt egy autó várta abba szállt be és elhúztak mire mentem volna a kocsihoz már indultak is. Azóta tudom már kiknél van (romáknál). Egy roma családba ahol 7 gyerek van az egyik fiúval nyitott kapcsolatba került hallomásból tudom. Velem viszont telefonon szakított, de nem volt egyértelmű, mert minden cuccát és értékét nálam hagyta a közös lakásban. Jövőre lett volna az eksüvőnk mert már el volt jegyezve általam. Alapjában véve mindent megadtam neki amit tudtam, szerettem, becsültem és az utolsó nap mielőtt elment is a jövőt terveztük, boldogok voltunk, de már kevés időt töltött itthon, ezért kérdeztem tőle, hogy hova marad el mindig oylan soká volt hogy éjfél fele jött, és azt mondta buszt késte le munka után meg minden féle hazugsággal állt elő- volt hogy túlórázásra fogta de én átláttam a szitán, viszont nem kezdtem el vitázni. Megjegyeztem és figyeltem rá, de hiába mert így is lelécelt. 20 éves semmi kereste, iskolából kirúgták, a kapcsolatot minenkivel megszakította, barátok, barátnő, iskola, szülők... elérhetetlen. a lakácskulcs nála a cuccai mind itt vannak. miért ment el? ki akarja magát élni és haza jönni majd utána hogy bocsássak meg?! mit képzel??

2014. júl. 24. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:

elég buta szerintem

zár csere

nem fogadnám vissza a helyedben


21F

2014. júl. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy megzsarolták, kényszerítették?
2014. júl. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Először is cseréld le a zárat.Ha újból visszajön,ne engedd be.Pakold össze a cuccait egy táskába és add oda neki.Ha kirúgták az iskolából szép kislány lehet.És ha szakított veled és ezt csinláta semmi féleképpen ne adj neki már esélyt
2014. júl. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a rendőrségen nem tett ilyen vallomást és emiatt az már kiszállt ebből mert már volt rendőrség is a dologban
2014. júl. 24. 12:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Feljelenteném lopás miatt.
2014. júl. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak nehogy eladják k...nak.

Jó nagy hülye, hogy otthagyta a jót a nagy semmiért.

2014. júl. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Zárcsere és bankkártya letiltás alap. Többet ne engedd haza sajnos.


Mindenesetre szép ízlése van, hogy kiért/miért hagy el..


Felejtsd el.

2014. júl. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon rendes voltal vele, megis elment. Viszont addig ne vonj le kovetkeztetest, mig nem tudod mi a pontos helyzet.

Lehet kenyszeritettek, vagy erzelmileg / fizikalisan zsaroltak !


Probald meg felvenni vele a kapcsolatot.

2014. júl. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!