Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lehet azzal a tudattal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet azzal a tudattal tovább együtt élni, hogy a feleségemnek viszonya van?

Figyelt kérdés
A történethez hozzá tartozik hogy 25 éve vagyunk házasok, eddig azt hittük boldogságban, szeretetben. Nemrég aztán jött a hideg zuhany, miután nem dolgozik, és rengeteg ideje volt, megismerkedett valakivel a neten, és feltette nekem a kérdést, lefeküdhet-e vele, mert velem nem volt jó neki a sex soha, csak kellemes, és kíváncsi milyen mással... Patthelyzet, ha nemet mondok azért utál meg, ha igent mondok, mi fog történni? Belehaltam picit, és igent mondtam, a szervezésben is segítettem, hiszen nehéz lett volna mit mondania a családnak, és megtörtént. Nem tudom normális-e, de először még örültem is a boldogságának, hiszen olyan orgazmusai voltak, mint még soha, elmondása alapján. De így persze folytatni akarta, és azóta tart ez a viszony. Az örömöm dühhé, féltékenységé, és impotenciává alakult. Lassan már egyáltalán nem vagyunk együtt, hiszen bennem van, hogy sosem lesz neki velem olyan, mint azzal a másikkal... , utálom, amikor készülődik hozzá, utálom amikor megjön tőle, és közben mégis szeretem. Soha nem csaltam meg, elfogadtam azt, hogy Ő ritkán akarja, vagy akár hónapokig nem, mindent megtettem. Azt hittem... Most viszont nem tudom, hogyan tovább. Neki jó, itthon a boldog család, dolgozni továbbra sem kell, és még a sex is megoldódott, igaz máshol, mással... De én mit csináljak? 45 felett keressek mást? Hol, hogyan, mikor, hiszen 2 helyen is dolgozom, hogy meglegyünk, gyerek, stb... és egyáltalán, kellenék valakinek? Ezzel az önbizalommal, amiben most vagyok megöregedve, kiborulva, hogyan? Elsősorban hölgyek válaszát várom, hogy mivel érdemeltem ezt ki, vagy mi fog történni ezután egyszer csak??.. Azoktól a válaszoktól pedig kíméljenek, hogy rendesen meg kellett volna d.gni, ezt már én is kitaláltam, csak ezek szerint nem ment...

2014. dec. 30. 20:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem hiszem el. :O
2014. dec. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Szerintem érdemes lenne leülni és egy jó hosszút beszélgetni. Aztán keresni valaki mást... mert ennek a kapcsolatnak 10% esélye maradt. Megse kellett volna engedni, hogy lefeküdjön mással...
2014. dec. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
Magadnak keverted a szart, edd is meg. Tőlem ne várj pátyolgatást. Megástad a sírod azzal, hogy igent mondtál (mi van?!) "szeretet" címszó alatt. Ezt úgy elbasztad, mint annak a rendje.
2014. dec. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én inkább kezdenék új életet egyedül..

Nem hiányozna ez a stressz..

Lehet 45 felett is párt találni!

Nem kötelező benne ragadni egy ilyenbe!

2014. dec. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Wow...bocs de erre csak azt tudom mondani hogy menj el prostizni,nem kerül sok idődbe se meg nem is olyan horribilis összegeket kérnek.Nem tudom egy ilyen feleség mennyire szeretheti a párját,ha máshol keresi a szexuális örömöket,habár egyenes volt és megmondta a szemedbe és egyesek szerint a szexet külön lehet választani a szeretettől.
2014. dec. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ezt a sok papucs pasit. Ilyet felhozna nekem egy nő úgy zavarnám a háztól ahogy van. Ez a legdurvább megalázás amit halottam. De még most ebben a helyzetben is azt tudom tanácsolni h mikor elmegy amig a másik pasinál van szépen pakold be a ruháit és szépen pakold be az ajtoba és mikor hazajön tudasd vele, hogy neked ebböl elég és lehet elmenni.
2014. dec. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Van egy lány, aki nem igényel már engem, azonban ennek ellenére képes lennék rááldozni az egész életemet. Az általad leírtak után még én is elbizonytalanodtam. Én egy ilyen csalódást nem tudnék elviselni.

Megértem, hogy igen mondtál, mert mit mondjon az ember egy ilyen helyzetben...? Azt, hogy nem? Akkor meg abból lesz a baj. Nehéz lehet. Nem tudok érdemi tanáccsal szolgálni, bár szívesen tenném. Kitartás!

2014. dec. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű helyzet az tuti.

Több lehetőséged is van:

-beletörődsz és szenvedsz,

-kidobod,ahogy előttem javasolták

-leülsz vele megbeszélni,hogy megkapta amit akart,de most már vessen véget a dolognak és együtt próbáljátok egyenesbe hozni a dolgokat

-berendezkedsz nyitott kapcsolatra és te is keresel magadnak valakit,és ezt nyugodtan közlöd vele is,hiszen te sem voltál mással 25 éve,amit neki szabad, azt neked is

2014. dec. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Költőnő? ***** válasza:

Kitartottad, tönkrementél bele, és pofátlanul mással dugatja magát.

Pofám leszakad komolyan.

Hogy akarsz így újra férfi lenni, amikor mindennap kutyába mész le?

Van, aki 50-60 évesen kezdi újra az életét. És akkor mivan? A langyos szarban való dagonyázásnál bmi jobb.

Ps.: ne akarjon látszólag haladó szellemű lenni az, akinek hagyományos életszemlélete van.

2014. dec. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Fényember ***** válasza:
a 8as két utolsó lehetősége szerintem a legjobb amit tehetsz ilyen helyzetben:)
2014. dec. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!