Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » . Mit akarhat? Szeret vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debi123 kérdése:

. Mit akarhat? Szeret vagy kihasznál vagY csak megszokás vagy mi? Nem tudok ki igazodni

Figyelt kérdés
NA 5 éve ismerkedtünk de 4 éve együtt élünk esküvőt is csinált. Nekem minden téren ő volt az első. Télleg nagy szerelem dult. Aztán r á 2,5 évre meghalt az apa. Erre elkezdett csajozni ami 1 évig elhuzodott. Hol lebukott, hol kimagyarázta magát. Mind addig még nem jött a pletyka h álitolag tőle terhes a nő. Én hazaköltözztem közbe. Elkezdtem facezni,ismerkedni bosszuól stb. ő megőrült érten meg megőli magát stb. A családjával s őssze. V eszet miattam. Na kibékültünk meg megbocsájtott ő is. Egyébként érezteti h szeret azér.volt is nehéz mindent elhinni. A gyereket tagadja. De még ezek után is tartota vel.párszor a kapcsolatot. Utána lenyugodott egy évig. Most irogat telozgat egy uj csajjal. Egész nap ninc.s itton csavarog éjfélekbe jár haza. Utána igy kincsem ugy kincsem. Fiuk télleg szerethet ha igen mért jo ez neki? Mire kellek vagy mi? Lécci rendes válaszokat 21 lány ja a párom is 21

2015. jan. 10. 07:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Valamit szeretnél mondani!

Érzem!

2015. jan. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdező, a 123 helyett írjál L betűt.
2015. jan. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nem kapcsolat.Nagyon fiatalok lehettek még, ilyen fiatalon nem kellett volna összeházasodni. Ha jól értem,házasok vagytok, mert azt írod, hogy esküvőt is csinált. Ez érvényes esküvő volt, vagy csak valami családi dolog? Menjél haza, és ne is folytassad vele a kapcsolatot, sok értelmes dolgot csinálhatnál még, például tanulhatnál, mert a helyesírásod csapnivaló. Olvassál pl. könyveket, az sokat segít, művelődni kellene, tanulni, és akkor egy érettebb, komolyabb fiúval is meg tudnál ismerkedni. Itt van pár könyv, vedd ki őket a könyvtárból. Mindenhol van könyvtár, remélem.

Dymphina Cusack: Ketten a halál ellen

Emily Bronte: Üvöltő szelek

Charlotte Brontë: Jane Eyre

Eric Knight: Légy hű magadhoz

Emile Zola: Nana

Emile Zola: Életöröm

Emile Zola: Egy asszony élete


Maupassant: A szép fiú

Floubert: Bováryné

2015. jan. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!