Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kihasznál?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és viszonyom van egy 34 éves férfival. Nagyon szeretem.

De mostanában észrevettem, amit eleinte nem. Olyan mintha csak a szex érdekelné, ez eleinte nem így volt. Sokkal figyelmesebb volt, sokat beszélgettünk.

De most ez úgy néz ki, hogy felhív, ír, hogy menjek.Sokszor suli után. Volt, hogy nem tudtam azonnal menni, tanulnom kellett. Másnap nagyon durva,ideges volt velem. A másik, hogy borzasztó erőszakos lett a szexben.inkább nem is részletezném. A lényeg, hogy én szeretem, de úgy érzem ő ezt kihasználja. De nem vagyok benne biztos, mert lehet attól is, hogy fáradt, sokat dolgozik stb


2015. jan. 4. 18:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Na ez az apakomplexus.
2015. jan. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%

Jézus, hogy te milyen buta kislány vagy még.

Csak használ téged ahogy kedve tartja nem veszed észre?

Te egy naív, éretlen, hiszékeny gyerek vagy neki, akit ürítésre használ.......atya ég, nem hiszem el, hogy te nem látod.

Ő szánalmas amiért egy gyerekkel kezdett ki és kihasználja a te naívságodat, a te butaságod meg egyszerűen hajmeresztő.....

2015. jan. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%

16évesen...34éves férfival?????

szüleid mit szólnak ehhez?

2015. jan. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

Úú b**asszki te sem vagy 100-as.


De az a 34 éves illető végképp nem az ha csak egy 16 évessel tud összejönni, és képes vele viszonyt folytatni, ha neked nem is de neki több esze lehetne. De valószínűleg nincs.

2015. jan. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%

hogy lenne már esze?

csak 16 éves.

GYEREK MÉG.

mit akar egy 34éves egy gyereklánytól?

2015. jan. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

kislány még,hagyjátok...


kihasznál,használ szexre, nem szeret,ne kifogásokat keress,ne csak nézz,láss is, ez a pasi nem szeret...

2015. jan. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen, csak játékszer vagy neki.
2015. jan. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok buta, se naiv. Szeretem. Én is látom a helyzetet, de nagyon szeretem, szükségem van rá. Ami a leginkább zavar az a durva szex.
2015. jan. 4. 18:47
 9/14 anonim ***** válasza:

a durva szexről viszonylag könnyen leszoktathatod. olyat csinál, ami nem tetszik: felállsz, felöltözöl.


nem úgy írsz, mint egy 16 éves lány. lány vagy egyáltalán?

2015. jan. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hogy érted, hogy nem úgy írok?

És mi a különbség aközött, hogy egy lány vagy egy fiú ír? :D

Igen, lány vagyok.

2015. jan. 4. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!