Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyire önző, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire önző, vagy egyszerűen kihasznál?

Figyelt kérdés

A barátom folyamatosan problémázik, nyavalyog, hogy ő mennyi mindent megcsinált, én meg csak ülök, és semmit nem csinálok. Az a minden annyiból állt neki,hogy felhívta a szállítókat, megrendelte az anyagot,és miután bekevertem, a hidegben hajlongtam, kiöntötte, és belenyomkodta a csempéket, azt is rosszul, a szigetelést egyedül raktam le, amíg facebookozott, és sajnáltatta magát a barátainál, utána hisztizik, hogy éhes, csináljak kaját, a hűtőben ott van minden, van eszköz is.

Azzal baja van, ha egy este nem pakolok el,mert már fáradt vagyok, de amikor egy hónapon keresztül tisztaság van, és rend, azt észre nem venné.

Komolyan olyan nagy gond, hogy belefáradok az állandó hajtásba? Vagy ennyire élvezi, hogy ugráltathat?

20L


2014. dec. 17. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudjam, te ismered. Ha ilyen is, nem tudom miért
2014. dec. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Alapból ilyen (bocs a kifejezésért) nyomi.
2014. dec. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az sosincs észrevéve, hogy valami meg van csinálva. De most épp te nyavalyogsz.
2014. dec. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasid volt itt nemrég itt egy olyan ilyen kérdéssel, jó hogy így osztjátok egymást... :D
2014. dec. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy nő mindig tartson rendet
2014. dec. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4es kösz, jó tudni :/
2014. dec. 17. 16:31
 7/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Ő az? Elég "szépen" beszél rólad...

2014. dec. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!