Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek a baratnőm lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemarhogyeztkerdezed kérdése:

Mit tegyek a baratnőm lehet megcsal?

Figyelt kérdés
ott kezdodik a dolog 3honapja eggyutt vagyunk szoval friss a dolog....ott gyanuss hoggy elobe sosem mondta meg hogy szeret...arra fogja hogy nehez meg hogy elso pasija vagyok....van egy masik fiu is a kepben akivel helyettem (akivel nem egy suliba jar) talalkozik velenugy hogy ot minden nap latja a suliba....es a heten meg nem is talalkoztunk ugy teszi ezt...csokot is allandoan en kezdemenyezem ....rakerdeztem uzenetben hogy szeret-e? es o vegig allitotta .............mit tegyek szerintetek es mi tortenik?

2015. jan. 15. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Ebből nem következik az, hogy megcsalna. Lehet csak nem olyan típus aki mindennap elmondja a másiknak, hogy szereti. Nem kell erőltetni ez fontos! Majd mondja ha úgy érzi, az a legjobb amikor magától jön, és őszintén.
2015. jan. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Mit tegyél? Írj helyesen.
2015. jan. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ de ez a talalkozgatlósdi engem zavar :/
2015. jan. 15. 09:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Még nem szeret, de nem is kell eröltetni. Akárhányszor kérdezel rá csak rosszat teszel vele, fogja majd mondani, ha úgy érzi. Bár, úgy gondolom 3 hónap már elég idő kellene lennie ahhoz, hogy tudja hogyan áll veled.

Ha továbbra is visszakozik a találkától valószínűleg már hajlik affelé, hogy befejezze a kapcsolatot.

2015. jan. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez csak a személyes véleményem:

1, szerintem egy kapcsolat elején a SOK találkozás a normális általában, mert vele akarsz lenni még többet, jobban megismerni, ugymond haladni előre

2, ha kikerüli a találkákat miközben mással elmegy ( hogy nővel vagy sráccal az tökm1 ), az engem nagyon zavarna, mert nekem abból az jönne le hogy nem akar velem lenni

3, Azért megcsalásra nem kell gondolni, de ettől függetlenül szerintem is van probléma.


Mivel az írásodból nem tudom kivenni, mert gyanus hogy elírtad, kérdés:

Most akkor ti nem egy suliba jártok, a sráccal pedig egy suliba jár? mert azt írod h nem egybe járnak, de suliba mindennap találkoznak, nekem ez magas.

2015. jan. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem is előbb a nyelvtanra koncentrálj
2015. jan. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
elnézést kérek az élőítéletes emberkéktől ,akik a nyelvtan tudásom kérdőjelezik meg (minden ember előitéletes) kb 2 percem volt ezt megirni siettem suliba .....es sajnos igen kideritettem mindent szakitottam de őt ez meg csak nem is érdekelte :) boldog továbbrais :) megérzéseim nem csaltak ebben az esetben ssem :) köszönöm szépen mindenkinek a segítséget :)
2015. jan. 15. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!