Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt érzem, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt érzem, hogy a barátnőm megcsal, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van oka is,hogy ezt érzem: Másfél éve vagyok együtt vele! Mikor először jártunk sokszor hazudott nekem amik fél év múlva derültek ki. De még van más is: Amikor megtetszett nekem randira hívtam...párszor találkoztam vele úgy a 33. randin elmondtam, hogy szeretem! Kb. a 6. találkán náluk voltunk egyszer csengetett valaki gyorsan odarohant az ablakhoz! Vissza jött majd azt mondta, hogy egy volt osztály ... biztos valamelyik volt barátnője adta meg neki a lakcímét! Majd ez is úgy 9 hónap után kiderült, hogy én is ismerem azt a csávót aki csengetett (látásból, és néha beszéltem vele csak) és nem is más hanem ő adta meg neki a lakcímet. Tehát ahogy teltek a hónapok mindig kiderült valami más variációja ennek a történetnek és szerintem még mindig nem teljes az igazság azzal zártuk le, hogy azt mondta h nem tetszett neki csak szivatta... és ha felhozom én vagyok a köcsög mert régen volt meg nem is jártunk még! (De mint mondtam már akkor régen tudta, hogy szeretem)

2014. jún. 7. 01:06
 1/4 anonim ***** válasza:
dobd ki...
2014. jún. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elírtam: 3. randin*
2014. jún. 7. 01:08
 3/4 anonim ***** válasza:
én már a leírásodból látom, hogy egy szerencsétlen, rendes gyerek vagyok, tuti megcsal a ribizli, vágd ki, mint macskát fosni!
2014. jún. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tesztelni kell a csajt. Sokat netezik?
2014. jún. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!