Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsalt a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalt a barátom?

Figyelt kérdés
Kicsit bonyolult sztori,de megpróbálom leegyszerűsíteni.Szóval van nekem,a bátyámnak és a barátomnak egy közös haverunk,ő legyen Z. Z azt mondta a bátyámnak hogy a barátom bátya(ő nem lakik ott,csak átment)azt mondta neki hogy én ott aludtam,látott tegnap reggel a barátoméknál,csakhogy én ott sem voltam.Valószínűleg ott volt egy másik csaj szerintetek?

2015. jan. 16. 10:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit bonyolult volt kihámozni amit írtál, de ha lesarkítjuk, és azt nézzük hogy a barátodnál volt egy lány amikor te nem voltál ott, akkor igen. Nagy valószínűséggel. Bizonyára nem a gázóra leolvasó volt.
2015. jan. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De valahogy fura ez,mert akkor este éjfél körül jöttem el és utána még skype-on beszéltünk,ezután aludt volna ott valaki? Meg az is megfordult a fejemben hogy lehet valamiért csak a haver akar bekavarni,de azt sem zárom ki hogy megcsalt,nem tudom mit higgyek...
2015. jan. 16. 10:53
 3/13 anonim ***** válasza:

Mert nem beszeled meg a paroddal?

Hogy igenis lattak ott valakit, az megis ki volt es mit akart ott ?

Lattak, ne tagadja le.

2015. jan. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
vsz. igen, mért nem kérdezel rá?
2015. jan. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem,azt mondta nem volt ott senki,nem tudja honnan jött ez a bátyának.
2015. jan. 16. 11:15
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát ha éjfélkor jöttél el és utána még skypeoztatok is akkor azért én kétlem, hogy utána ment át valaki. Persze nem lehetetlen csak szerintem valószínűtlen. Ha lenne szeretője akkor ráért volna máskor is lefeküdni vele érted...amikor mondjuk veled nem találkozik
2015. jan. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Meddig skypoltatok es mikor lattak azt a lanyt?

Mar nem azert, de nem lehet hogy a sotetben teged latott?:D

2015. jan. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kb majdnem fél 2-ig skypeoltunk,a lányt meg elvileg reggel látták ilyen 5 körül.
2015. jan. 16. 17:55
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát lehetséges,olyankor még nincs olyan világos,na meg a barátom ágya elég messze van az ablaktól.
2015. jan. 16. 17:56
 10/13 A kérdező kommentje:
De azért annyira nem hiszem hogy 2 embert lásson 1 helyett
2015. jan. 16. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!