Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jogosan kezdtem el gyanakodni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan kezdtem el gyanakodni arra, hogy a barátom esetleg megcsalt/ meg akart csalni?

Figyelt kérdés

Tudom, semmiségnek tűnik, amit írok... De nem tudom mire vélni a dolgot.


Még valamikor tavasszal megismerte a baráti társaságán keresztül ezt a lányt. Igazából annyira sosem érdekelt a dolog, rákerestem facebookon, csak kíváncsiságból, és ennyi. Annyit láttam, hogy a profilképei közül párat időközben, ez sem hatott meg nagyon.


Ez volt tavasszal. Nyáron nagyon nagy mélyponthoz érkeztünk, alig találkoztunk, és már a szexet is szinte mindig én kezdeményeztem.

Azóta teljesen rendbe jött minden, átbeszéltük a dolgokat, és úgy érzem, újra beleszerettem...


Viszont nemrégiben újra szóba került ez a lány, múlt héten megint ment a barátom ezzel a társasággal kocsmázni.

Újra rákerestem a lányra, és azt látom, hogy a barátom lájkjai eltűntek...


Tudom, nem a facebookon kellene élnem az életem, blablabla, de ez nem hagy nyugodni...

Tényleg ritkábban találkoztunk nyáron, két-három naponta. Amikor nem voltunk együtt, azt mondta, hogy munka után vagy aludt, vagy gépezett. Szóval sokat sosem árult el arról, hogy mit csinált aznap.

És az is tény, hogy a lány nem lakik valami közel.


Kérdezzek rá, hogy történt-e valami, vagy lépjek túl rajta? Túlreagálom, túl sokat gondolok az egészbe?



2014. okt. 15. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem túlreagálod. Nyugi. Ha már rendbe jött a kapcsolatotok, ne stresszelj ezen. )
2014. okt. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Csak így ennek semmi értelme...

Miért törölné valaki a lájkot, pár hónappal később? :(

2014. okt. 15. 19:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy megcsalt. De valami történt, mármint úgy értem,hogy összevesztek valamin stb mert ok nélkül senki sem szedi ki a lájkokat ... mert minek?

De szerintem sem kattogj ezen már!

2014. okt. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy többet akart tőle anno... Aztán miután köztünk rendbe jöttek a dolgok, bűntudatból leszedte a lájkot, hogy nyoma se legyen...


Lehet, hogy le kéne nyugodnom tényleg. Csak az a baj, hogy ha megcsalt akkor, azt nem tudnám egyszerűen megbocsájtani.

2014. okt. 15. 19:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Viszont ha rákérdezel, akkor lehet,hogy össze fog veszni veled, mert azt hiszi, hogy nem bízol benne...

De megmondom őszintén ahogy magamat ismerem, engem is foglalkoztatna a dolog. :/

2014. okt. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, én is ettől félek, hogy megsértődik.

Mert úgy jönne le számára az egész, hogy kutakodtam utána.

...A bizalom téma elég érzékeny pont nála.

2014. okt. 15. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!