Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az normális hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális hogy a 14 éves barátnöm folyamatosna éjszaka kint mászkál?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élünk (2 hetente tali), én 17F, ő 14L. Faluban lakik, de szinte minden éjjel kint "csavarog". Ha meg megkérem h ne menjen leorditja a fejem h mit képzelek magamrol, nem vagyok a férje... Jóbban szeretem mindennél és emiatt nem akarok összeveszni vele... hogy tudnám valahogy elérni nála h ne járkáljon ilyen gyakran ki? Jah, és fél éve vagyunk együtt... Tényleg nagyon szeretem, de álmatlan éjszakákat okoz ezzel...
2010. júl. 21. 21:03
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
folyamatosan*
2010. júl. 21. 21:03
 2/24 anonim ***** válasza:
láncold a házához
2010. júl. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
nem tilthatod meg neki h mit csináljon. ha ő szeret kint mászkálni hát tegye. gondolom úgyse egyedül mászkál kint és egy faluban sok baj nem történhet. nyugi. bízz benne :) nem lesz semmi baja
2010. júl. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Bízok benne... csak tudja pontosan hogy ez milyen szar nekem, mégse mérsékeli...
2010. júl. 21. 21:07
 5/24 anonim ***** válasza:
Jaja semmmi baja csak kicsit lekúrják a falubeliek!"Hidd el barátom semmi értelme a távkapcsnak"!Hogy nézne az ki hogyén 300km arrébb güriznék a gyerekeim meg egy hó-ban csak egyszer láthatnám a feleségem meg más paszírozná?
2010. júl. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Ben "paszirozza" más... tudom, megbízom benne tényleg. És tudom hogy a távkapcsnak szerinted nincs értelme, de akkor te még nem voltál szerelmes. LEgalábbis a mi esetünkben a távolság nem akadály
2010. júl. 21. 21:12
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem*
2010. júl. 21. 21:13
 8/24 anonim ***** válasza:
amig nem Bagdad kulvarosaban csavarog ejszaka...
2010. júl. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
De nemis az. Több dolog. Elösször is szerintem 14 évesen ez nem normális. Másodszor zavar hogy nem törödök az érzéseimmel. Harmadszor féltem. És negyedszer egy kicsit féltékeny vagyok. (Tényleg csak kicsit. Nemis azért hogy megcsalna hanem hogy más fiú élvezi a társaságát...)
2010. júl. 21. 21:17
 10/24 anonim ***** válasza:

Figy, szerelemnek nincs akadálya, de a kapcsolatnak igen. Az egyik pedig a távolság szokott lenni. Ha a párod igazán szeretne, (kicsit is) figyelembe venné a gondodat, és nem ordítana le, hanem visszafogna a csavargásból. De mivel fiatal, ezért nem fogja fel vagy nem szeret annyira, amennyire hiszed.

Igen, 14 évesen nem az utcán kéne csavarogni minden este.

Ne legyél papucs. Ha továbbra is semmibe veszi a véleményedet, itt az ideje otthagyni, mert ennek nem lesz jó vége.

Tudom, hogy azzal fogsz jönni, hogy szereted meg ő is szeret stb.

De csak gondolj bele, hogy ennyit nem tesz meg érted, pedig ez nem nagy kérérs.

2010. júl. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!