Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért írogat a barátom ilyenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írogat a barátom ilyeneket más lánynak? Aggódnom kéne? Fiúk, férfiak, ti is ilyen közvetlenek vagytok más lányokkal? Részletek lent

Figyelt kérdés
Lehet, kicsit hosszú, de kérlek olvasd végig! Több, mint fél éve vagyok együtt a barátommal, ő igazi társasági ember, úgymond a "csajok kedvence", sok haverja van, aminek nem kis része lány. Viszont mivel ők vidéken vannak, a párom pedig elköltözött onnan így személyesen nem sűrűn van a barátaival, csak neten tartja velük a kapcsolatot. Szeretjük egymást, ő sokszor mondja nekem, hogy szerelmes belém stb. mégis úgy gondoltam, hogy "az ördög nem alszik", úgyhogy belenéztem pár beszélgetésébe a tudta nélkül. Nem vagyok erre büszke, és többet nem teszem, viszont egy lánnyal való beszélgetésében ilyeneket írt neki, hogy puszillak, meg szivecske, meg a csaj küldött neki képeket (nem kihívóakat, de ezt akkor se tudom hova tenni) meg dicsérte az alakját stb. Elég nyíltan beszéltünk egymásnak az exeinkről és nem hinném, hogy ez a csaj az lenne, mert egyszer már volt hasonló eset ezzel a lánnyal és mikor rákérdeztem a barátom csak annyit mondott, hogy fontos neki ez a lány, de azt nem mondta, hogy miért. Amúgy ahogy észrevettem kb hetente 1x beszélnek és nem derült ki olyasmi, hogy megcsalt volna vele, de azért elég rosszulesett nekem ezeket olvasni. Szerintetek miért csinálja ezt a barátom? Aggódnom kéne, hogy nem szeret igazán? Fiúk, férfiak, ha van kapcsolatotok a lány barátaitokkal ti is ilyen közvetlenek vagytok? Kérlek adjatok valami tanácsot. :/ 21/L

2015. febr. 15. 19:15
 1/1 anonim ***** válasza:
45%
Nekem is van lánybarátom akivel élőbe, vagy neten beszélek sokat, és jóba vagyok vele. Megnyugtattam a barátnőmet, hogy nem kell aggódnia miattuk.
2015. febr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!