Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a haverja ilyeneket mond,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a haverja ilyeneket mond, akkor bejöhetek a másik fiúnak?

Figyelt kérdés

Sziooosztok :D

Van egy fiú aki nagyon tetszik. A legjobb haverja mindig mondogatja hogy neki hogy "menj a csajodhoz" meg irogatja a fuzetembe hogy "y+x"(o neve én nevem). Mar többször kérdezte hogy nekem tetszik e a fiú. Es mikor visszakérdeztem hogy miért, azt mondta hogy csak ugy, meg hogy ok nem járnának senkivel az osztályból es hogy a fiúnak senki nem jön be. Viszont engem haza szokott kísérni es mindig mosolyog rám. Mikor nem ért valamit rögtön felém néz es olAn edin megrázza a fejet :33 ha mögötte ülök akkor is mindig hatrafordul, de ezt másnál is csinálja. Órákra is együtt megyünk. Haverja mondta azt is mar hogy ülnek a fiú melle. Lebunkozta azt a gyereket aki basztatott amikor rossz kedvem volt. Es meg az osztálytársaim hallotak hogy egyszer rólam beszéltek. Lehet esélyem?


2015. jan. 31. 15:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Es mindig anyunak vagy "sreberkem"nem hiv
2015. jan. 31. 15:50
 2/4 kendrazoltan ***** válasza:
Ez nem kérdés....igen
2015. jan. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Viszont néha mintha észre se venne
2015. jan. 31. 15:53
 4/4 anonim ***** válasza:
A fiuk ilyenek... Tuti sikered van nála.
2015. jan. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!