Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megbocsátanátok? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátanátok? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 évig voltam együtt a volt barátnőmmel. Ő 28 volt mikor összejöttünk én 25. Kicsit ellaposodott a kapcsolatunk, legalábbis ő azt érezte és "szoros barátságot" kötött egy másik fiúval. Nem tudom, hogy lefeküdt-e vele, de az biztos, hogy voltak érzelmek. Kidobtam, aztán 2 nap múlva már kapcsolatban volt FB-on, 3 hét múlva meg közös képeket tett fel. Életem legszörnyűbb időszaka volt ez. Ő volt az első igazi szerelmem és hosszú kapcsolatom. Nem beszéltem vele 2 hónapig aztán a semmiből a barátnője akivel nem vagyok jóban sőt aki támogatta az exemet a szakításban, megkeresett, hogy az exem vissza akar kapni. De még mindíg együtt van a másikkal. Gondolom a tipikus sztori. Megunta a régit hiába volt jó azt hitte, hogy jobb lesz máshol aztán mikor elillant a rózsaszín köd és megismerte a másikat akkor már jönne vissza, mert nem zöldebb a fű a szomszédban. Az a baj, hogy nagyon benne voltam ebben a kapcsolatban. Rengeteg a közös emlék. 2 évig 24/7-ben együtt voltunk. Nem tudom mit tegyek. Nem hiszem, hogy megint ennyire beleszerethetek majd valakibe. A barátnője bevonásából is látszik, hogy nem akar felelősséget vállalni. Gyakorlatilag azt mondaná, hogy én dobtam őt, szingliként meg azt csinál amit akar. Így büntetlenül megúszna egy affért. Sajnos az előző kapcsolataiban is voltak megcsalások, velem is úgy jött össze, hogy nem tudtam a barátjáról. Nagyon szeretem és nem tudom mit tegyek...

2015. febr. 19. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem engedd el..

Nem ugrálhatsz neki úgy, ahogy ő fütyül.

És fel a fejjel!

2015. febr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Irány a kocsma, igyál egy sört, és gondold át, rájössz, igazam van.
2015. febr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ismerős történet, és ne engedd vissza. Most k.u.rvaszar, de hosszú távon jobban jársz nélküle.
2015. febr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ne gyötörd magad tovább. Menj és igyál egy sört a haverokkal..vagy kettőt, hármat. Hagyj magadnak egy kis időt, aztán majd legyél nyitott az ismerkedésre.


Hidd el, fogsz találni olyat, akit sokkal jobban szeretsz majd nála.

2015. febr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 évig éltem együtt az exemmel. Alapvetően minden jó volt, nem voltak nagy problémáink, egyszerűen csak kihűlt a részéről... Hát gondolhatod, hogy én mit éreztem, hiszem nem voltak komoly gondjaink, és hűségesek is vagyunk, nem csaltuk egymást. Elengedtem őt, tudtam, hogy találok olyat, aki jobban szeret nála, de abban kételkedtem, hogy találok olyat akit én sokkal jobban szeretek.



Találtam.. és boldogabb vagyok, mint valaha. :) Nagyon jó döntés volt a tovább lépés.


Te is meg fogod találni a neked való nőt!


23N


#4

2015. febr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 MolotovPunk ***** válasza:

Tuti nem engedném vissza a csajt...

Nem érdemli meg.

2015. febr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Azt hiszem ez elég egyértelmű. Remélem tényleg megtalálom azt aki megbecsül és őt is tudom majd legalább ennyire szeretni...
2015. febr. 19. 21:00
 8/11 anonim ***** válasza:

Az elso szerelmemmel (akivel ateltem eloszor a sexet es akivel ossze is koltoztem) 3 evig eltunk egyutt. Minden szep volt jo volt de elmult es sirva valtunk el, semmi veszekedes.


Utana szerelembe estem egy masik fiuval es nem akartam elhinni hogy van meg szerelem.


Megsugom, hogy annak is mar vege, es lassan 8 eve elek egyutt eletem harmadik nagy szerelmevel es bar a mostani parommal tervezzuk hogy egyutt fogunk megoregedni, nem tartom kizartnak, a mult peldait tekintve, hogy majd esetleg 50-en tul talaljak meg egy NAGY szerelmet.

Szoval hidd el, lesz meg nagy O!


De ezt a csajt felejtsd el. Ha vki sportot uz a megcsalasbol, annak mindig a masik fel (ez eseetben TE) issza meg a levet! Biztos hogy kell ez neked???

2015. márc. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Én egy ilyennek azt mondanám, ha nagyon-nagyon szépen, sírva könyörgi vissza magát, akkor első feltételem, hogy annyi ideig lesz a szexrabszolgám, ameddig a másik pasival volt. Csak szópäs van, neki nem jár orgazmus. Ha kibírja a büntit, akkor utána meglátjuk. Ha azok után, amit tett, még van ellenvetése, vagyis nem érek neki ennyit, akkor lapát.


Próbáld ki...

2015. márc. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
szexrabszolgám...neki nem jár orgazmus... uuu mekkora gyoker ember vagy, Isten mentse meg notarsaimat toled es a hozzad hasonlo fergektol!
2015. márc. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!