Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsátanátok?

Figyelt kérdés
Közel egy éve voltunk együtt a barátnőmmel..Pénteken elment bulizni, és megcsalt. A megcsalásban azt értem, hogy lefeküdt az exével, aki szex után elküldte, hogy neki csak szexre kellett. Csak érdekel mások véleménye is, hogy ők mit tennének az én helyemben. Én kidobtam véglegesen, csak nehéz most ez így.. Szóval?:)
2014. szept. 22. 23:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyértelmű,azt amit te.
2014. szept. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én azért még szexeltem volna vele egyet:)
2014. szept. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én szeretem a párom, és nem is kívánok meg senkit, bár mennyire is ajánlkozik.

A párom viszont többször is megcsalt. Nem dobtam ki. De csak vérszemet kapott.


Azt te tudod, h milyen tipusú a lány, mármint jellemző rá a hűtlenség, vagy véletlen baleset.

Tény, h megtette, és ha nem tudod feldolgozni, jobb ha nem kínzod magad, és vége.

2014. szept. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jellemző rá:S
2014. szept. 22. 23:29
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Duhd meg és mond hogy csak a szexre kellett :)
2014. szept. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Még ha egy vadidegennel csalt volna meg, akkor rá lehetne fogni, hogy az újdonság varázsa. No, de az exével?

Mellesleg egy év az semmi. Még nagyban ragaszkodnotok kéne egymáshoz. Egy egy éves kapcsolatban az embernek eszébe sem kéne jusson a megcsalás.


Nem bocsájtanék meg.

Egyszer már megbocsájtottam egy ilyen esetet. Szörnyű, elviselhetetlen ember lett belőlem ez által. Állandóan féltékenykedtem és agresszív voltam. Teljesen kifordultam önmagamból.

2014. szept. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Dehogyis, kibaxnám az összes cuccát az utcára, leblokkolnám a hívásait. Nem lehet megbocsátani.
2014. szept. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
en is ezt tettem volna.
2014. szept. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En megbocsajtottam egy megcsalast. Fel eve minden oke. Nagy dilemma volt, remelem jol dontottem. De mindenki maga erzi h egy ilyen helyzetet h kezel. Te igy dontittel, fel a fejjel!
2014. szept. 23. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet hogy valami olyat csináltál, amiért őneki kellene megbocsátania neked. Erre gondoltál már?

Ha más kell neki, akkor nem te kellesz, ez egyértelmű. De egy nőnek akkor kell más, ha egy pasi nem adja meg neki azt, amire vágyik. Vagy ha balpecs úr ügyesen belehány valaminek a közepébe, és észre sem veszi.


Tudod van az a mondás, hogy ha egy házban elromlik a csap, akkor nem a házat bontod le, hanem megjavítod a csapot. Viszont ha az a csap egy önző szemétláda állat, akkor jobb ha felgyújtod az egész házat a g ecibe, és keresel egy olyat, amiben a csap is jó.

2014. szept. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!