Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megbocsatanatok ha megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsatanatok ha megcsal a baratotok?

Figyelt kérdés
Ez egy hosszab történet de lényegében annyi h barátomnak előttem volt a leghosszabb kapcsokata az a lány 3-4szer megcsalta.. neki nagyon nagy csalódás volt ez az egész hogy mindig bedolt neki.. majd később összejött velem honapok utan de ez a csaj ugyanugy folyamatosan nyomut rá o meg nem akarta bunko módon lerázni. Miután egyhonaposak lettünk elment egy buliba amiről nemtudtam es ott volt az a csaj, elvileg mindketten full részegek voltak es o próbálta lelokni magáról de a csaj végül lekapta es azt érezte így már mindegy, meg ugye velem meg nem feküdt le mert én meg nem akartam így aztán ott a bulin megcsalt vele.. konkonkretan semmire nem emlékszik csak h megcsalt.. es h egyáltalán nem akarta de végül olyat is mondott h csak a sex miatt tette.. én ezt az egészet hét honao múlva tudtam meg.. Azt szeretném kerdezni h szerintetek mit kéne tennem vagy h milyen tapasztalaitok vannak?!
2014. okt. 6. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bocsi nincs kedvem végigolvasni a hosszú szöveget, szóval csak a fő kérdésre válaszolok: én megbocsájtottam...ő a lány, én a fiú.
2014. okt. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem es koszi a választ!
2014. okt. 6. 12:15
 3/11 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom hogy egy esély mindenkinek jár, de ha azzal az egyel sem él az illető szerethetem bármennyire tuti ott hagynám.
2014. okt. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyszer meg lehet bocsájtani. De ha csak még egyszer megteszi, akkor rakd ki! Más kérdés hogy milyen gyakran jár így el csajokkal berúgni...
2014. okt. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszi a választ én is így gondoltam h egyszer ha már utána a hét hónapban nem tett semmit akkor talán érdemel megegy eselyt.. egyepkent azóta nem ment nélkülem buliba mert már eltelt pár hónap csak valahogy ez most feljött h jo döntés volt e.. mert mindig kapom h nemszabad megbocsátani mert aki egyszer megteszi az elv újra megfogja
2014. okt. 6. 12:28
 6/11 anonim ***** válasza:
nem.
2014. okt. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is megbocsájtottam,igaz ott csak egy csók volt.Még akkor jöttünk össze,ismerkedett mással is.Megbeszéltük,azóta hűséges,minden oké.
2014. okt. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ti hülyék vagytok? Már bocs emberek... De ez undorító dolog amit tett a fiú, és ennél röhejesebb kifogást, hogy azért csalt meg, mert te még nem feküdtél le vele úgysem, meg hogy már mindegy... WTF?! Olvassátok már el még egyszer! Te jó ég... Én tuti kidobnám...
2014. okt. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen ebben is egyet érték hogy ez a legszanalmasabb kifogás hogy ugyerzte már mindegy..:/ es szerintem a reszegseg sem nagyon kifogas ilyenekre..
2014. okt. 6. 13:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Ugyan már! Teljesen más ha egyéjszakás kaland és úgy csal meg, mint az exével, hiszen ez azt jelenti hogy a volt barátnője még mindig hatással van (volt) rá! Nagyon szánalmas kifogást hozott elő mentségül... Nem hogy megbecsülne, hogy Te hűséges vagy hozzá.. Ha meg is bocsájtod neki, leckéztesd meg, pár hét időt kérj tőle, hogy megtanulja a leckét! Ha simán megbocsájtod neki, meg fogja újból tenni...
2014. okt. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!