Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsalt mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tehát a barátommal 2 éve lennénk együtt most (február 19), de mostanában sokat veszekedtünk, mert nekem az a bajom, hogy nem törődött úgy velem lelkileg, ezért mindig jöttek a veszekedések és csúnya dolgokat vágtam a fejéhez pl.: boldogtalan vagyok melletted, unlak már stb., de ezeket azért mondtam, hogy vegye már észre, hogy elveszíthet, meg hogy idegesítsem és legalább akkor ilyenkor törődjön velem. Aztán múlt hét szerdán beszélgetett az egyik haverjával:

Haver: Nem akarsz összeköltözni?

Barátom: Nem, én csak a barátnőmmel (velem) vagy egyedül fogok! (Itt még cuki is volt és örültem, hogy ilyet mondott a haverjának)

Haver: Vele? Vele nem lesz hosszú a kapcsolatod, ez nem tartós

Barátom: Amúgy ki vagy hangosítva!

Haver: Ott van a nőd?

Ezután kimentem a szobából nagyon rosszul esett, nem a haverjától, hanem, hogy a barátom csak ennyit mondott, hogy "ki vagy hangosítva" ezután ilyen semlegesen viselkedtem vele, nem hoztam fel azt amit mondott a haverja, mert tudtam, hogy ebből is csak veszekednénk. Másnap is semleges voltam vele és ő kérdeztem tőlem, hogy mi van velem/velünk. Mondtam neki, hogy elegem van abból, hogy nem törődik velem és hogy a tegnapira nem mondott semmit, nem vártam el, hogy kérjen bocsánatot a haverja helyett csak annyit mondhatott volna, hogy ne foglalkozz már vele, ez hülye. Amikor mindig mondtam neki, hogy törődjön már velem mindig azt mondta, hogy ő nem tud ő ilyen. Tudom, hogy nem ilyen hiszen a kapcsoltunk nagy részében olyan volt. Tehát a csütörtöki napon eldöntöttem, hogy ne találkozzunk Csütörtök, péntek, szombat, vasárnap. Erre ő megsértődött, de belement. Másnap pénteken, beszélgettünk facebookon és úgy viselkedett velem, mint aki haragszik össze is vesztünk utána felhívtam telefonon ott meg kedves volt. Aztán mivel ő egy szórakozóhelyen pultos elmentem oda bulizni ott is játszotta a sértődöttet. Másnap is beszélgettünk, de akkor már olyanokat mondott, hogy ő nem tudja mit akar, elege van stb., tehát emiatt még jobban összevesztünk aztán mondtam neki, hogy szakítok vele, de hát persze egyértelmű, hogy nem úgy szakítok vele facen, mert azért 2 év után nem szakítok facen és mondtam neki, hogy azért ezt még élőben meg kell megbeszélünk, mondta, hogy jó. Tegnap vagy kedden találkoztunk rózsacsokor, ebéd, stb jó volt minden megbeszéltünk mindent. Kérdezte, hogy az elmúlt napokban beszéltem-e fiúkkal, mutassam meg, megcsaltam-e stb. Én nem nagyon kérdeztem először, de aztán már mondom én is megkérdezem mondta, hogy csak a volt k*rvája (akivel nem volt hosszútávú a kapcsolata) ő kérdezgetett, hogy mi van velünk meg ilyenek és csak addig beszélgettek amíg kiszolgálta meg mondta a barátom neki, hogy nem végleg vesztünk össze. Ennyit mondott nekem a barátom, hogy ennyi történt vele hát nem nagyon foglalkoztam vele. Mikor már náluk voltunk elkezdtem nézegetni a telefonját és láttam, hogy a haverjának írta, hogy szó szerint idézem: Hazakísértem Evelint taxival és a kis drága egy csókkal hálálta meg. Mikor megláttam mutattam neki és kiakadtam hazajöttem, ő persze könyörgött meg ilyenek. Nem tudom mit tegyek!!!!! :( (Ha megbocsájtanék azt csak azért tenném, mert szeretem és mert én is hibáztam a kapcsolatunk elején, mert felmentem az exemhez, de nem történt semmi olyan mármint az exem akarta, de én eljöttem tőle és titokban tartottam aztán kiderült és a barátomnak, is ugyan ilyen szar érzés lehetett, de annyi különbséggel, hogy az a kapcsolatunk elején volt és még nem voltam azzal tisztában, hogy mit akarok mivel az exemmel 2 és fél évet voltam együtt és rögtön összejöttem a mostani barátommal, tudom ez nem mentség de azért van különbség) ti mit tennétek a helyemben?????


2015. febr. 11. 11:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

kissé túlreagálod a dolgokat, elég egocentrikusan fogod fel ezt a kapcsolatot, túl sok odafigyelést szeretnél kapni.

A fiúk, férfiak mások, nektek, nőknek, a nap minden percében bizonygatni kell, hogy igen, szeretlek, mert egyből elkezdtek kombinálni, sakkozni.

Igen, szeret a barátod, de ha továbbra is így viselkedsz vele, lehet, megunja, és lelép.

Miért nem lehet egészségesen, kombinációktól mentesen élni?

A volt barátnőmmel is ez volt a baj, már az idegeimre ment komolyan...

2015. febr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Csald meg te is velem :P
2015. febr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Ez nem kapcsolat. Hazudoztok, nem biztok egymásba stb... :D
2015. febr. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Azért várom el, mivel a kapcsoltunk több, mint a felében úgy törődött velem ahogy jó volt. Nem azt mondtam, hogy nyalja ki a s*ggem. Csak legyen olyan, mint régebben. Mert általában, ha elkezdett szeretgetni akkor utána mi jött d*gjunk már és nekem ezzel a kettővel volt bajom, hogy próbálja már kicsit kettéválasztani a két dolgot.
2015. febr. 11. 12:01
 5/16 Költőnő? ***** válasza:

Hádde Te meg hisztizel, játszod a sértődöttet, duzzogsz... Mintha ez BMIKOR megoldás lett volna BMIRE.

Mit kell mindennek ekkora drámát keríteni? Vmi nem jó, le kell ülni megoldást keresni, nem órákon, napokon keresztül duzzogni.

2015. febr. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem duzzogni akartam, hanem, hogy áttudjuk gondolni, hogy mit akarunk. Meg amúgy dolgozott mind a 4 nap szóval amúgy sem tudtunk volna úgy találkozni
2015. febr. 11. 12:07
 7/16 Költőnő? ***** válasza:

"Ezután kimentem a szobából nagyon rosszul esett, nem a haverjától, hanem, hogy a barátom csak ennyit mondott, hogy "ki vagy hangosítva" ezután ilyen semlegesen viselkedtem vele, nem hoztam fel azt amit mondott a haverja, mert tudtam, hogy ebből is csak veszekednénk. Másnap is semleges voltam vele és ő kérdeztem tőlem, hogy mi van velem/velünk."


Ez akkor szted mi?

2015. febr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Lehet duzzogás, de azért hagy essen már nekem is valami rosszul.
2015. febr. 11. 12:16
 9/16 Költőnő? ***** válasza:
hát essen rosszul de egyrészt ne fújd fel, másrészt ez nem konfliktuskezelés. Látod, hová vezet.
2015. febr. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem azt fújtam fel, hogy nem mondott rá semmit, hanem már ez volt az utolsó amin kiakadtam. És nem emiatt kerültünk oda ahova kerültünk...
2015. febr. 11. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!