Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért vannak még rémálmaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak még rémálmaim miatta?

Figyelt kérdés

Barátnőm megcsalt 2 hónapon át egy idősebb fèrfival, visszafogadtam megbocsátottam neki. Persze utána mèg jo darabig örlődtem hogy ez hogy törtènt stb az önbecsülèsem szinte semmi emiatt. Lassan kezdem tultenni magam de állandóan rèmálmaim vanak az egèsz megcsalással kapcsolatba,másik gyerekről stb. Hogy lehetne ezt leküzdeni?

20f



2015. márc. 4. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Kár volt visszafogadnod. Legközelebb is meg fog csalni. Keress egy rendes lányt. Benne úgysem fogsz tudni megbízni.
2015. márc. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az èrdekelne hogy mièrt vannak ezek a rèmálmok ès mit lehetne tenni hogy elmuljon?
2015. márc. 4. 15:26
 3/3 anonim válasza:
Szerintem az esetek többségében arról álmodunk,amire vágyunk,vagy amitől félünk.Nyilván te is tartasz attól,hogy megint megtörténik,de az álmokkal így nem sokat tudsz kezdeni,ha nem változtatsz.Egy ilyen kapcsolattal az a baj,hogy ezek a dolgok mindig benned lesznek,nem fogsz már megbízni benned,de miért is tennéd,ha már egyszer eljátszotta,nem is kicsit?Neked kell érezni,hogy van-e így az egésznek értelme,mert kívülállóként tudunk tanácsot adni,de te tudod csak eldönteni,hogy jó.Szerény véleményem szerint csak az időd és energiád pazarlod,ráadásul te fogsz leginkább tönkre menni a kapcsolatban.
2015. márc. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!