Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes feladnom ezt miatta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes feladnom ezt miatta?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki már két éve tetszik. Az elején beszélgettünk facebookon, meg előtte állandóan nézett a suliban. Azonban nyáron többször is elhivtam randizni de mindig nemet mondott. Majd jött a suli szeptemberben. Ahogy észrevettem mindenkinek szinte mondott rólam valamit, mert mindig mosolyognak ha ott vagyok meg néznek. Zavarban van a fiú ha arra felé vagyok -legalábbis én ezt látom- mindig néz. Hátra néz rám, nyitott szájjal félre döntött fejjel bámul stb...bnőim azt mondjak hogy tuti tetszem neki csak nem mer lépni..sztem ha nem érdekelnem akkor nem kürtölte volna szét a suliban és nem is nézne...előző bnője megcsalta talán attól fél mert azóta nem volt senkije...két éve lassan. Viszont van olyan ember aki azt mondja hogy nem jövök be neki csak kedves volt velem.ó és igen! Olyan hülye voltam, hogy akkor rákérdeztem nála fbn hogy tetszem e neki miután rá pár hónappal (2-3) szakított bnőjével es azt mondta nem! :( most akkor tetszem neki és nem mer lépni vagy nem tetszem neki tényleg? De akkor miért bámul stb...? Már lassan 1 éve nem beszéltünk. L/19 , F/18
2014. nov. 16. 22:26
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*Érdemes miatta feladnom a négy éves kapcsolatomat?
2014. nov. 16. 22:27
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. nov. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
22%
Takarodj vissza @nyádba! Szégyentelen ri..nc!!!
2014. nov. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
46%
Veled ellentétben benne talán vagy egy kis gerinc, és azért mondott nemet arra, amikor egy majdnem 4 éves kapcsolatban élve randizni hívtad...
2014. nov. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rbanc, ez mással is megesik. Szerelmes voltam belé és talán még most is...de nem tudom mit csináljak. A barátomat szeretem mint embert..de ennyi...
2014. nov. 16. 22:32
 6/17 anonim ***** válasza:
32%
Attól még, hogy más is ribi, te is lehetsz az, erre még nem gondoltál?
2014. nov. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ő szerintem nem tudta hogy kapcsolatban vagyok..vagy lehet..passz..de miért néz? :(
2014. nov. 16. 22:33
 8/17 A kérdező kommentje:
Miért lennék az? Mert érzek? Bocs, ha ismernéd a barátom...
2014. nov. 16. 22:35
 9/17 anonim ***** válasza:
8%
Mert ronda vagy.
2014. nov. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ronda.
2014. nov. 16. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!