Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek o szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek o szerelmes belem? En elmondjam neki, hogy szerelmes vagyok bele, mert nagyon az vagyok es sokat sirok miatta?

Figyelt kérdés
Egyik osztalytarsamba vagyok szerelmes o 14 eves en csak 13 es fogdosni szokott, de azt mondjuk mindegyik lanyt szokta, de velem kedves is, mert szinte az osszes emberrel bunko meg beszol nekik de nekem meg nem meg mimdig mondja, hogy fogjuk meg egymas kezet meg tolem puszit ker meg o is ad nekem tehat nem csak perverz szokott lenni meg atolel, es nem tudom hogy szerelmes vagy csak baratsagbol csinalja :(

2014. nov. 18. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, én elsírnám magam, ha szerelmes lenne belém valaki, aki nem használ ékezeteket. Ne tedd ezt szegénnyel!
2014. nov. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
barátságból nem akarná a kezed fogni.:)
2014. nov. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kosz ez kedves volt:|


De o meg azt mondja, hogy semmit nem erez irantam csak baratsagot (baratnomnek mondta)

2014. nov. 19. 16:02
 4/5 anonim ***** válasza:
13 éves vagy, és már fogdosnak? Most tényleg csak ennyi jutott eszembe: "gyáááá"
2014. dec. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az csak egy dolog hogy 13 évesen fogdosnak ha egyszer nagyon szeretem csak őt es masnak nem emgedem meg nem vagyok ku...va
2014. dec. 6. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!