Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt mar valaki ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Egyszeruen nem ertem. 2 eve vagyok egyutt a baratommal. Minden a legnagyobb rendben. Am kb 3 honapja valami rosszat erzek. Azt, hogy megcsal. Semmi komoly jele nincs, sot igazabol egyeduli lehetosege, hogy o korabban vegez a munkahelyen, tehat van masfel-ket oraja delutan egyedul. De megis ugy erzem ezalatt mashogy uti el az idot. nem tudom megmondani. Valamilyen megerzes? Volt mar valakinek hasonlo?

2015. márc. 4. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez most komoly?
2015. márc. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor egyszer te is intézd úgy hogy előbb végzel és ellenőrizd le mit csinál és vagy kiderül valami vagy megnyugodhatsz semmi rosszat nem tesz.
2015. márc. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja!


Aztán képzeld, egy ember egy csomó minden hülyeséget csinál a szabadidejében a szexen kívül.

Én például itt irogatok, vagy szaszerálok valamit, vagy tévét nézek. Eszembe nem jutna, hogy most megcsaljam a párom. Az mindíg 10 és dél között jut eszembe, de akkor dolgozni kell, hogy fenn tudjam tartani, vagy növelnitudjam a színvonalat, amiben a párommal együtt élünk, míg ő lehet, hogy megcsal. Úristen!

2015. márc. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem gyanusitgatom, egyszeruen csak kivancsi vagyok, hogy honnan jon ez az erzes? Es nem mulik. Arra voltam kivancsi, hogy akinek volt hasonlo erzese, neki beigazolodott?
2015. márc. 4. 15:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Van BÁRMI alapja ennek az érzésnek? Ha a barátod helyében lennék, (és persze nem csalnálak meg,) és te valami megérzés miatt megfigyelnél, akkor komolyan elgondolkodnék ezen kapcsolaton.
2015. márc. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát járj utána. Egyébként ha megcsal, azt észre fogod venni.
2015. márc. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!