Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam, hogy nagyon gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam, hogy nagyon gazdag vagyok? Ti haragudnátok a lányra ilyen helyzetben? Hogy mondjam meg az igazat?

Figyelt kérdés

Rengeteg pénzem van a bankban, egy része ingatlanba van fektetve, amit kiadok és van egy autóm is.

Elkezdtem találkozgatni egy régi ismerősömmel, akiért régen odavoltam. De azt nem tudja, hogy milyen az anyagi helyzetem... Azt tudta, hogy az apám tehetős és régen Ő adott annyi pénzt, amennyit akartam, de Vele az utóbbi időben nem igazán beszélek.

Így a srác azt hiszi, hogy egy átlag egyetemista életét élem, ami majdnem igaz. Csak nekem nem kell az árcédulákat nézni egyik boltban sem és nem albérletben, vagy kollégiumban lakom.

A helyzet az, hogy jó ismeretségeket kötök, a férfiak, akikkel együtt vagyok, általában elég gazdagok, ezért élhetek ilyen életszínvonalon.

Hívhatjuk ezt bárhogy, már nem érdekel.

Nem így szeretném leélni az életemet, egyetemre járok, több nyelven beszélek.


2015. febr. 28. 14:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Meg hülye is vagy, hogy ezt ide kiírod. Taps taps.
2015. febr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Micsodát?

Hogy az eddigi párkapcsolataimban a férfiak gazdagok voltak?

2015. febr. 28. 14:40
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Ha lesz időm, sajnállak.:*
2015. febr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nehogy elmond neki, mert akkor alacsonyabbnak fogja magát érezni melletted. Amúgy hány éves vagy?
2015. febr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%

Tehát te vagy a lány, ha jól értelmeztem a szöveget.

De igazéból mindegy is, nem kell kitárulkozni előtte ilyen dolgokról már az elején. Sok a kapzsi ember, aki ezután csak ki akarna használni. Ezt a pénz témát egyszerűen ugorjátok át, nem kell szó essék róla, annyi van amennyiből kényelmesen megélsz, de a bankban lévő pénzről aztán teljesen felesleges beszélni.

2015. febr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 VV Viki ***** válasza:
12%
én a te helyedben elmondanám mondjuk egy finom vacsora mellett amit én főzök vagy egy igazán jó bor mellett,nem zúdítanék rá mindent csak finoman mert a végén nem hogy csak azért kellenél neki nem kell egyszerre mindent csak mindíg egy kicsivel többet ha nem érti meg akkor még nem érett egy kapcsolatra
2015. febr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

jól értem, hogy onnan van ennyi pénzed, hogy gazdag férfiakkal vagy együtt?

azért ezt nem hiszem, hogy sokan elfogadnák

nem is azt, hogy gazdag vagy, hanem hogy azt a pénzt hogy szerezted

de ha már komolyodik a kapcsolat, jobb ha nem titkolózol

2015. febr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Semmi szükség sajnálni.


Igen, én vagyok a lány (21 vagyok).

Ismerem, Ő nem az a kihasználós fajta és Ő sem szegény éppen, szóval nem érezné magát kevesebbnek. Csak kellemetlen, hogy mindig ki kell találnom valamit, miért nem jöhet fel a lakásba.

2015. febr. 28. 14:49
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
Azt kihagytad, hogy figyelemhiányban szenvedsz!
2015. febr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi köze a pénzednek a kapcsolathoz? Majd ha komolyra fordul a dolog akkor talán elmondod, de nem hiszem hogy ezzel kellene kezdened. Meg aztán..a pénz jön és megy. Nem lehet kijelenteni hogy nagyon gazdag vagyok. Ha most jól állsz, majd holnap rosszabbul.
2015. febr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!