Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnek ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek ebben a helyzetben? Adjak fel mindent az új "szerelemért"?

Figyelt kérdés
Párommal 8 éve együtt vagyunk közös lakàsunk van mindketten dolgozunk. Egy éve lassan de tönkrement mindent. Kapott egy új munkàt ami megvàltoztatta. Én nem létezem többé csak a munka a pénz és a siker amit ott kap. Eleinte csak kevesebb szex volt majd késő este ért haza fáradtságra hivatkozva ha közeledtem felé visszautasított es tvzett helyette de együtt semmit nem csináltunk. A közös megbeszèlt dolgokat lemondta stb nem vagyok ma már csak egy nő aki kiszolgàlja főz rá meg amikor havi 1-2x kedve tàmad szexel vele. Persze mem azt mondom h ő a hibás csak de ezt senki se birnà. Egy hónapja találkoztam egy pasival egy rendezvènyen aki tudta mert meséltem hogy pàrom van és mennyire komoly de mindketten tetszettünk a másiknak. Én nem közeledtem de jól estek a bókjai tekintve h otthon semmit se kapok. Azóta elhivott vacsorázni többször is és nagyon jól éreztük magunkat. És nem tudom mit tegyek. Kicsit rosszul érzem magam hogy belementem de meddig várjak hogy a párom észhez térjen?? Többször leültem vele beszélgetni hogy ez igy nem jó de ő csak engem tàmad hogy ez az én hibàm és hogy nem tàmogatom őt. Mit tegyek, hagyjam ott a párom emiatt az új pasi miatt?
2015. febr. 28. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az új pasi miatt ne hagyd ott. Ha már nem jó az a kapcsolat amiben élsz, akk hagyd el. De ne pár randi miatt, ami jól sikerült. Ha ott akarod hagyni a párod, mert már úgy érzed h nem lehet helyre hozni, akk tedd meg. De ne csald meg azért. Szakíts vele, utánna foglalkozz másokkal...
2015. febr. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Én a helyedben már rég kiléptem volna.

Biztos összeköt még vele ez a sok év,de ha ennyire hanyagol megérdemli,hogy ott hagyd.Egy nő se ezt érdemli.

2015. febr. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tudom és nem is csaltam meg. A páromnak már megmondtam hogy nem birom ezt tovább vele csinálni. És a megbànás vagy a fájdalom semmi jelét nem láttam rajta. Bocsánatot se kért. Mikor rákérdeztem h szeret e még nem tudta azt mondani hogy igen..

Viszont tudom hogy még ez ilyen könnyen nem fog lezárulni.

2015. febr. 28. 08:51
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Vegyes "érzelmek" vannak bennem a kérdéseddel kapcsolatban.

Hol azt érzem igazad van és megérdemelné a férjed,hogy elhagyd,aztán majd mikor már késő,akkor észhez tér...hol pedig azt gondolom,hogy bejött ez az új pasas az életedbe és ez váltotta ki belőled az elhagyás gondolatát.


Azt "javaslom" tegyél egy utolsó nagyon erős próbát,hogy megmentsd a kapcsolatod és ha semmi esetre sem működik akkor lépj ki belőle DE ne a másik férfira építsd a terveidet és ne miatta tedd amit teszel.Tudod az elején mindenki szép és jó,sok esetben tökéletesnek is tűnik,aztán utána jön a feketeleves.

2015. febr. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!