Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fiúk, Lányok ezt értitek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Lányok ezt értitek?

Figyelt kérdés

A szituáció a következő:

Adott egypár...a csaj több buliban/összejövetelen a maga sajátos stílusával válaszol célzásokat tesz, flörtöl akár haverjaidnak akár az ő haveri körének vagy akár isteníti az egyik ismerősödet vagy akár az exét....akkor ti srácok mit gondolnátok? (Nem egy alkalomról van szó) (Ami persze lehet "vicces" is valameddig taláán) ÉS még Ő van felháborodva ha azt mondom nem bízom benne 100%-osan vagy csalfának nézem! A szemembe vágja és h én mekkora "gyökér" vagyok h őt k*rvának nézem...igaz nem ezt mondtam rá....Tehát ti h kezelnétek ezt? De amikor azt mondom h elég volt és ne csinálja akkor meg hát, ő nem csinálhat semmit,és egész végig az összejöveteleken gyakorlatilag "kussol".... Még 1x mondom hónapokról vanszó



2015. márc. 6. 02:02
 1/7 anonim ***** válasza:
ha nem tetszik a stilusa minek vagy vele? :D
2015. márc. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azt kérdeztem h szerintetek ez normális? és mit csinálnátok? és a legjobb h mindenkinek de legfőképp a barátainak engem állít be hülyének és féltékenykedősnek!!! :D

Már nem vagyunk együtt!

2015. márc. 6. 02:10
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
Én biztosra veszem, hogy megcsalt és agresszív támadással leplezte.
2015. márc. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még az is lehet! Egy évet voltunk együtt de ez megbélyegezte az egészet!
2015. márc. 6. 10:02
 5/7 A kérdező kommentje:
Majd a karma lerendezi a dolgokat!
2015. márc. 6. 10:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak, akik alkalmatlanok társnak. Ő ilyen. Ezért nem kell rá haragudnod. Magadra kellene, amiért egy évet rááldoztál az életedből.
2015. márc. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen de ugyanakkor nagy szerelem volt! Ezert az év...de ez akkor is tüske maradt...nemtudtam mikor szórakozik velem v fog... :/ ezek után...természetesen neki ez természetes volt ez a viselkedés...
2015. márc. 7. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!