Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kedves lányok! Magyarázzátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lányok! Magyarázzátok el nekem, miért van ez így? Ti biztos értitek, mert Én nem.

Figyelt kérdés

Jó pár hónapig fűztem egy lányt. Kijelentette, nem vonzódik hozzám, és hagyjuk. De persze azért hagyta hogy próbálkozzak. Mondtam neki jó. Egyértelmű volt számomra, hogy nem akarom Őt ez után barátként tudni. Felidegesítette, hogy nem igazán válaszoltam neki, mert hát ez után menjen már máshoz. Letiltott facebookon. Majd, feloldott. Én amikor ezt megláttam, szépen a saját tőrét szúrtam bele, és Én is letiltottam. Eltelt 2 hét, és írt egy üzenetet, hogy szerelmes belém.

Most, aki ezt érti, magyarázza el, hogy ezt most hogy. Van aki ezt érti? Mert Én nem. (Ne jöjjenek azok a kommentek, hogy ne menj hozzá vissza, mert már rég ignorálom a személyét, ez nem kérdés)


NEM ÁLLTALÁNOSÍTOTTAM, A LÁNY LOGIKÁJÁT AKAROM MEGÉRTENI

Nehogy már a végén Én legyek a bunkó. :D



2014. dec. 31. 09:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sz*rul esik a hiúságának vagy lehet hogy csak játszmázni akart veled. Velem egyszer volt hogy mondta a csaj "jaj ilyen nedves vagyok olyan nedves vagyok". 2 hét alatt kétlem hogy kialakult volna a szerelem. ÉN Férfi vagyok de azért le írtam a véleményem.
2014. dec. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Élvezte a mocskos riban€, hogy körülugráltad, aztán amint abbamaradt a részedről a rajongás megint egy hétköznapi csajnak érezte magát és hiányozni kezdett neki az érzés, amikor kutya módjára koslattál utána, így most ő dobta fel a labdát. A helyedben én bekamuznám, hogy szeretem és az első adandó alkalommal beleröhögnék a pofájába, hogy utálom, mint a hígfosást és otthagynám, mint macska a szarát.
2014. dec. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem azt hitte hogy egyszer elutasitott utana még tepersz egy kicsit mert ez bejött neki aztán látta hogy nem es most kellenel neki
2014. dec. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen személyiség.

Lehet azért, mondta ezt mert tényleg így érez és rájött, hogy mégis többet szeretne tőled, mondjuk ennek elég kicsi a valószínűsége ebben az esetben. Sokkal inkább a másik eshetőség a valószínű, hogy sértette az egoját az amit tettél, nem foglalkoztál vele, tiltottad stb.


Érdekes amúgy ez, általában így van a nőknél, hogy amint nem figyelsz rájuk, nem írsz nekik, kevesebbet foglalkozol velük, akkor keresnek meg újra el akarják érni a törődést a másik fél részéről. Le lehet pontozni. Nem mondom, hogy minden nő ilyen csak sokszor tapasztaltam már ezt náluk, bár lehet a férfiak is ilyenek, csak férfival még nem volt ilyen gondom,dolgom úgyhogy erre nem tudok mit mondani.

2014. dec. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hahaha, igen, kellenél neki, de ha van annyi eszed, rájössz, hogy te rohadtul nem egy jàtékszer vagy. Én is bosszút választanám, de ép eszû ember inkább hagyná a francba, mert ezek szerint rohadtul nem ér ennyit.
2014. dec. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja első vagyok. Én is voltam ilyen szép kis kutya mint te. De tanultam belőle soha többet... Ugyan így jött utánam , össze jöttünk együtt voltunk több mint egy évig. De normális kapcsolat nem lett belőle , nem is lett volna. Gondolj bele mindent bele adtál , egyedül de próbáltál érte tenni de el fáradtál. Nem bírtad tovább jól tetted ne is hagyd magad. Dugd meg jól és tanulj belőle. Én a végén le kaparni alig bírtam könyörgőt hogy ne hagyjam el. Szemét dolog volt de vissza adtam neki. Futott utánam kis kutyus lett belőle. De nem éri éri meg hidd el csak dugd meg!:D Meg érdemled...
2014. dec. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy véletlen e de engem is 2hét után keresett meg.
2014. dec. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat (mindenkit felpontoztam, mert értelmes dolgokat mondtatok).


Nem szeretnék vele semmit se, nem hogy megdugni... Nem szeretnék neki fájdalmat okozni, azért ennél több vagyok. Annyiba segítsetek, szerintetek hagyjam így letiltva, vagy oldjam fel? Persze, ha fel is oldanám, rá nem írnék.

2014. dec. 31. 09:41
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne old fel szerintem, azzal azt mutatod ki felé, hogy foglalkozol még vele, érdekel ez az egész helyzet. Hagyd csak úgy és felejtsd el.
2014. dec. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem se old fel. Nincs rá szükség
2014. dec. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!