Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti értitek ezt, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti értitek ezt, vagy fiúk ti voltatok már ilyen lánnyal (bövebben lent)?

Figyelt kérdés
Én nem igazán értem mi a helyzet.A barátnőm 2,5 év után szakított velem olyan indokkal hogy egyedül akar lenni egyedül a talpára állni(azért hozzá teszem elég sokat veszekedtünk a vége felé és szakítani is egy veszekedés és 5nap "szünet" után szakított),már ez se egy átlagos szakítás szerintem de a folytatás még érthetetlenebb.Sajnos amikor kijelentette nálam eltőrt a mécses(életembe előszőr egy barátnőm elött)próbáltam beszélni vele szinte már könyörögtem neki hogy gondolja meg jobb együtt mint egyedül de semi haszna nem volt úgy bánt velem mint egy idegennel.Majd szakításunkra rá egy hétre írtam neki egy ugymond végső levelet amiben meg köszönök neki mindent és minden jót kivánok neki stb.Erre szinte ki fakadt magából,szó szerint idézem"nekem is rohadtúl nehéz de már nem tudok úgy tenni mintha mi sem történt volna,örökké szeretni foglak!"Utána én már nem voltam fent szóval egyből nem láttam amit írt rá hogy ezt írta eltelt kb.5 perc látta hogy nem irok és ezt is szó szerint idézem amit írt utána"persze az a legjobb megoldás ha le lépsz,hagyj engem békén és már bánom amiket az előbb irtam".Most ez mi de komolyan ?Csak én nem értem vagy másse?Mi járhat a fejébe vagy miért csinálta ezt ? 18/f

2013. okt. 17. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Eltört nálam a mécses.
2013. okt. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A nőket ne is akard megérteni. Régen volt nekem is ilyen vágyam de már letettem a dologról...
2013. okt. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Depressziós. Te meg vagy olyan hülye/éretlen, hogy nem veszed észre..
2013. okt. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ő dob, aztán mégis szeret és utána mégsem. :D Gyerekes. Döntse el, mit akar. Hány éves? Ne álltasd magad, találsz jobbat. Ami egyszer tönkre ment, sosem lesz a régi.
2013. okt. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem értem , de " úgy bánt velem mint egy idegennel " a szövegem híres lesz mindenki körében . beszéljél vele hogy tisztázza h mivan mert ez így nagyon fura
2013. okt. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én próbáltam kideríteni miért van ez hogy már nem akar velem lenni de közbe szeret és azóta egyszer már megis keresett hogy régen beszéltünk és kiváncsi mi van velem.Ezt nem értem a leginkább ha valaki szeret valakit az érdekli ha nem szeret valakit az nem érdekli hogy mivan vele,de akor miért kellet szakítani én már nagyon nem értem.
2013. okt. 17. 20:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Sima hiszti, túlreagálta, hogy nem azonnal válaszolsz.
2013. okt. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mikor elkezdtem olvasni,akartam írni,hogy én éreztem ilyent,méghozzá akkor,mikor olyan fiúval jártam,aki állandóan a nyakamon lógott és a végére nyaggatásnak éreztem. Nem jutott idő a barátokra,a tanulásra,a csapból is ő folyt és tudom,szép dolog szerelmesnek lenni,meg az elején állandóan másra gondolsz,de a kötelesség kötelesség marad,a barátok és a család számít rád,és bizony neked is szükség van néha egyedüllétre,mikor csak úgy,szabadon csinálsz valami "önző" programot.. Elmész sétálni,vagy hétvégén elutazol valahova,akármi.. Na most,ő ezt nem értette meg. Hívogatott,ha nem vettem fel,amiatt terrorizált,200 sms,rengeteg üzenet meg kiírás facebookon.. Szinte megfojtott már,annyira sok volt belőle,pedig szerettem még ekkor is.. És mondtam,hogy kevesebbet.. Visszavettünk,de nem ment,mert mivel többet voltunk külön,többet is féltékenykedett meg ilyenek. Mert hogy ezt azért akarom mert van más is.. Jó,lényeg,egy hónapig tartott. Szóval erre gondoltam az elején.


Aztán olvastam tovább,és ez az örökké szeretni foglak,de ott az a de,hogy azért mégsem tud úgy tenni.. Esküszöm,tipikus filmes szöveg. ILYEN NINCS. Bocsi,de tényleg. Ha nem tiltja semmi(meg akkor is,ha igen),nincs olyan,hogy szeretlek,de nem lehet,mert máshogy érzek. Akkor ne írta volna ezt a csöpögős szöveget. Mondta volna,hogy nem megy és kész. Nem itt játszani az agyát meg ez a "azért maradhatunk barátok" típusú szánalmas szépítőszöveg.. :S Szerintem ez már gyávaság és gerinctelenség,de lehet,hogy csak én gondolom így. Sosem szerettem kamuzgatni meg szépíteni a tényeken,mert csak rosszabb lesz utána.

17L

2013. okt. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Pont ez az amit énse értek hogy mi történhetett vele szinte egyik pillanatról a másikra ami miatt nem akar velem lenni pedig szeret,én nem értem hogy mit érezhet vagy mi lehet benne és ezért tetem fel akérdést hátha valaki tud valami javaslatott.
2013. okt. 17. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!