Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás után jobb házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Babus13 kérdése:

Megcsalás után jobb házasság - kinek hogy sikerült elérnie?

Figyelt kérdés

2015. márc. 16. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
nehezen, sok turelemmel, a sajat hibainkkal valo oszinte szembenezessel, es a valtoztatasra valo valodi igennyel.
2015. márc. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt szokták mondani, hogy néha kell egy pofon ahhoz, hogy megtanuld értékelni mindazt amit önként kapsz a másiktól.

Egy megcsalás lehet rossz és jó élmény is...."a spanom csaja" című film pont erről szól.

Ha a megcsalás rosszul sül el, akkor sértődötten rohanunk vissza abba a kapcsolatba amiből korábban kikacsingattunk...és megmagyarázzuk magunknak, hogy ez mégis jó. Ha a megcsalás átrendezi az addigi értékrendünket akkor csak idő kérdése a szakítás.

37F

2015. márc. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Ez amolyan legálissá tételi kísérlet az embereknél, hogy legalább egyszer szabadjon, mert jót tesz.

HA engem(férfit) csalna meg a feleségem, akkor már válnék is. Akár van gyerek, akár nincs. Van az embernek önbecsülése és az nem engedi hogy ilyeneket elnézzen. Aki mégis elnézi, annak már nincs annyira sok. A megcsalónak meg becsülete nincs többé. Akkor mi is a jó benne?

2015. márc. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sokan keverik az onbecsulest a sertett buszkeseggel.
2015. márc. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4. Biztos van olyan is. De a kettő sokszor együtt jár.

Szerintem azzal hogy valaki megcsalja a másikat, mindkettőt sérti.

2015. márc. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az nem lehet hogy más valakije van? Engem is sokat elutasított a párom szex terén, és sokat kezdet lógni nélkülem, én meg hogy ki élhesse magát ne érezze rá akaszkodom engedtem. És páfff. SMS-ek amik nem nekem lettek szánva. és most másodszor is karácsonykor megkérte a kezem és 22 hetesen elvetéltem, levél a tárcában ismét nem nekem címezve. Vele maradtam mert ami választ kaptam azt eltudtam fogadni és hinni neki, hogy nem csalt meg fizikálisan,de ez a kaland izgalom kell neki.
2015. márc. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!