Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogy jobb, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy jobb, ha a férfi vagy a nő dönt egy kapcsolatban? A párom szerint az, ha a férfi, és ő ezt gyakorolja is, mert otthon is ezt látta.

Figyelt kérdés
Szóval sok mindent megbeszélünk, de a végső döntést mindig ő hozza meg(bár van némi korkülönbség is), valamint a szexben is szinte követel dolgokat. Én szivesen megteszem amikre kér, mert végülis nem túl nagy kérések, de mégis...

2014. jan. 29. 17:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
közösen jobb
2014. jan. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Moszuke ***** válasza:
100%

pár függő.

van ahol tökre jó ha egyoldalú a döntéshozatal, sőt kényelmes annak a párnak akinek nincs semmi felelőssége.

lehet ezt az egészet akár viccesen is kezelni:)

de azt mondják egy okos nő mindig eléri a célját.. és mindezt úgy, hogy a pasi azt higgye ő döntött úgy.:D

ezért imádjuk a nőket:)

2014. jan. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
közös, utálom ha irányítanak.
2014. jan. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Egy párkapcsolat számomra legalábbis két emberről szól, ha valami döntést kell meghozni, azt közösen hozzuk meg.
2014. jan. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Én sokszor nem is tudok dönteni...
2014. jan. 29. 17:49
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

ajaj, hát a hozott otthoni mintát nehéz lesz megváltoztatni, ha nem lehetetlen...


egyébként nyilván közösen kellene a döntéseket meghozni egy párkapcsolatban és nem pedig az alapján, hogy az lesz amit én akarok mert én vagyok a férfi és már az anyámnak is kuss volt a neve ha apám otthon volt.


és a szexnél is legalább megköveteli, hogy akkor tedd szét a lábad, amikor neki kedve van hozzá, vagy azért mondhatsz nemet is?

2014. jan. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Attól függ miben.

Ruha ügyben inkább bizzuk a nőkre a döntést, jobban értenek hozzá, műszaki cikkben meg inkább egy férfi.

Ami pedig a közös életet illeti, vagy a pénzügyeket a döntés KÖZÖS kellene legyen! Akkor lehet valamit ha mindkét fél zöld jelzést ad. :)

2014. jan. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Szerintem közösen. Legyenek neked is kéréseid az ágyban.
2014. jan. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Nem, dehogyis az, hogy tegyem szét és kész... de mondjuk minden nap igényli, és ha nem szexet, akkor legalább másféle kielégítési módot. Meg vannak egyéb dolgai, amiben szeret irányítani, pl. szopásnál... csak meg akarom érteni az irányító pasikat, hogy miért ilyenek.
2014. jan. 29. 17:53
 10/28 anonim ***** válasza:
Ha te nem tudsz dönteni, valakinek akkor is kell, kizérésos alapon a párod.
2014. jan. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!