Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi vihet rá egy független nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vihet rá egy független nőt arra, hogy összejöjjön egy nős férfival - ha ennek többségében semmi értelme?

Figyelt kérdés
Megboldogult hajadon koromban többször hajtottak rám nős férfiak is, gyakran azzal a szöveggel, hogy már csak névleges a házasságuk, hogy már a válás szélén vannak, hogy váltani akarnak nemsokára - ami az esetek többségében kamu, hiszem csak egy kalandot szerettek volna többnyire. Ennek ellenére gyakran vannak nők, akik "beugranak". De miért, holott ésszel azért belátható, hogy a nős férfiak többsége egyáltalán nem akarná a családját otthagyni, sőt adott esetben mindent letagadna - csak az alkalmi félrelépést keresi?

2015. márc. 20. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Felnőtt nő létedre ezt a választ szerintem te is megtudod válaszolni.

Miért? Mert az emberek társas lények, párra vágynak. Nem minden felnőtt nő agyban is felnőtt. Hisznek a mesékben, megszeretik a pasit. Mindent elhisznek.

Meg arra is van példa, hogy tényleg elválnak.

Szeretetre..kapcsolatra vágynak.. azért..

Esetleg szimplán szex hiány, és jól néz ki a pasi.

2015. márc. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Szeretem a nős pasikat.


Minden kis apró kedvességnek és törődésnek örülnek.

Nem lógnak a nyakamon,nem ellenőriznek és kérik számon,hogy mikor,hol és kivel vagyok.

Nem kell főzni,mosni rájuk.

Nem akarnak tőlem gyereket.


23/L

2015. márc. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Ha működik a kémia két ember között nagyon nehéz hosszútávon a józan észnek parancsolni.
2015. márc. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10%

A kémia az egy dolog. Az, hogy emberek vagyunk, elvileg gondolkodó lények, meg egy másik. Aki nem tudja visszafogni magát, az menjen és csukassa be magát az állatkertbe.


Az ilyen nők egyszerűen igénytelenek, erkölcsi hulladékok, semmi tartás nincs bennük, jó nekik, hogy csak ürítésre használják őket, miközben csak másodikak a férfi életében.

Avagy végtelenül buták és elhiszik, hogy majd elválik a férfi. Nem mondom, hogy nincs ilyen, de elenyésző. Az ilyen férfiak viszont nem hitegetik a szeretőt, hanem rögtön őt választják a feleség helyett, ha valóban szeretik az új nőt. Rögtön elköltöznek, elindítják a válást, stb. Nem keresnek kifogásokat.


Más kérdés, hogy nulla emberi értékkel rendelkezik egy olyan férfi, aki egészen addig becsapja a feleségét (vagy még tovább) amíg meg nem jelenik egy új nő az életében....Mivel ha valóban szeretné a feleséget, egy harmadik fél nem tudna érzelmeket kiváltani belőle.

2015. márc. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szerelem.
2015. márc. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az utolsóval értek egyet. A szerelem. Persze ott van a kémia is. Én a leendő férjemmel is így ismerkedtem meg. Vannak akik nem hazudnak. De ők nagyon nagyon kis százalékban vannak jelen. Nem szép dolog, ez egyértelmű. Viszont ha az a szerelem igaz, akkor nem menekülünk előle.
2015. jún. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!