Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még értelme? Esetleg én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NevoBP kérdése:

Van még értelme? Esetleg én látom rosszul?

Figyelt kérdés

A helyzet a kovetkező. December tájékán összejöttem egy lánnyal, akit kb gyermekkorom óta ismerek. Voltak furcsa dolgok, mint hogy miután mar lefeküdtünk párszor, meg kellett kérdeznem tőle, hogy lesz e a barátnőm... tudtommal ez nem így működik de végül is úgy voltam vele hogy boztos fontosnak érzi ezt, valami heppje mindenkinek van. Kicsit távol élünk egymástól de már nem sokáig. Van egy exe akivel mai napig beszél mert nálla van a bnőm kutyája aminek se ő se én nem tudunk helyet. Az exe meg zsarolja hogy elviszi a kutyát menhelyre ha nem foglalkozik vele. (Mármint az exével). Én szívem szerint agyon verném az embert de tudom, hogy nem mennék vele sokra... első kérdés, ezzel mit tegyek? Eléggé zavar ez. Második: volt, hogy eltűnt napokra, nem írt se semmi. Most pedig ő jön hozzám, eredetileg 14. E volt megbeszélve de felvetettem az ötletet, mi lenne ha egy nappal korábban jönne de csak estére mert előtte dolgozik. Kifogása nincs, csak annyit mond, hogy nem tudja. Már egy hete nem ad választ erre. Kőzbe meg mondogatja hogy hiányzom meg hogy szeret stb. Nem akar elveszíteni. De akkor miért viselkedik így? Ja igen, a kapcsolatunk pedig azért nincs nyilvánosságra hozva, mert az exe megharagszik es a kutya tamtamtamtam.... és hogy majd személyesen mondja el mert akk normálisabb. De ez már egy hónapja húzódik viszont állítja hogy nincs iddje elmenni hozzá. Ezzel sem tudok mit kezdeni. Engem viszont kezdenek taszitani ezek a dolgok. Úgy érzem nem vesz elég komolyan. Minden választ és tippet szívesen fogadok. Köszönöm!

23/F


2015. márc. 11. 16:46
 1/1 anonim válasza:

nehéz eset... szerintem beszéld meg vele a dolgot, hátha meg érti... ha nem érti meg akkor már gáz van

sok szerencsét

2015. márc. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!