Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van-e olyan történet, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e olyan történet, amikor valaki már majdnem megcsalta a párját - de azután az esze győzött, és mégsem lépett félre?

Figyelt kérdés
Saját meglátásom szerint mi férfiak úgy vagyunk megalkotva, hogy alapvetően nem tudunk hűségesek lenni - mert bármennyire is szeretjük a párunkat, a kalandvágy előbb-utóbb mindenkit sodor olyan helyzetbe, hogy félrelépjünk. Van aki ez ellen nem is akar küzdeni, gondolom van, aki megpróbál. De vajon tényleg van-e? Van-e olyan, akinek a személyisége, alkata olyan lenne, hogy a legszívesebben újabb és újabb kalandokat keresne - de az esze közbe tud lépni? Azaz voltatok-e már olyan helyzetben, hogy nyugodtan megcsalhattátok volna a párotokat, és mégsem történt meg? Hogyan tudtatok ellenállni a kísértésnek?

2015. ápr. 8. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Szép mese.Be lehetne tenni az alsós olvasókönyvekbe.
2015. ápr. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Esze. Hol van a pasinak az esze? A gatyájában.
2015. ápr. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

en ugy vagyok vele hogy ha valakit szeretek nem lepek felre. (barmennyire is teszi azt a parom)


18/f

2015. ápr. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Csak az nem lép félre aki már valóban sok jó nővel volt.

Aki nem így tesz az 50 éves korában gondolkodik visszafele, hogy jajjj 20 éve de jó lett volna a Dórikával olyan kis formás segge volt. De jó is lett volna. MEg jajj a Nikolett azzal is jó lett volna bla bla.

Éld ki magad mielőtt egy komoly kapcsolatba mész és nem lesz kikacsintgatás.

Ennyi.

Se több se kevesebb

Aki mást mond az majd rájön 60 éves korában

2015. ápr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Volt, még friss volt a kapcsolatom ezért gondolom "virágoztam" más lányok szemébe. Egyszer elmentem egy házibuliba ahol volt egy nagyon szép lány aki maga alatt volt valami miatt én meg jófej módon vígasztaltam. Iszogattunk, elmentünk mindannyian diszkóba és ott táncolgattam a lánnyal. Nagyon gyorsan történt minden, a csaj magához húzott és a kezemet a mellére és a fenekére irányította, majd elég direkt dolgokat súgott a fülembe. Kicsit részeg voltam ezért nem kapcsoltam azonnal, (plusz élveztem, hogy egy pucér mellett maszírozok:)), kellett egy kis idő, hogy leessen mi is történik. Elnézést kértem, hogy ki kell mennem kicsit, aztán haza mentem köszönés nélkül. Nagyon szép volt a lány (de tényleg) és aznap este azt tehettem volna vele amit csak akarok, de kapcsolatban voltam és úgy gondoltam nem lenne fair. Bár még annyira friss volt, hogy szerintem még bele fért volna egy ilyen, de mégsem csináltam.

Megbántam? Annyira nem. Persze érdekelt volna milyen a lány az ágyban, de alapból egy ilyen kicsapongás lehet tönkre tette volna a friss kapcsolatomat, akivel még mindig együtt vagyok hosszú évek után is.

2015. ápr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

"Bár még annyira friss volt, hogy szerintem még bele fért volna egy ilyen, de mégsem csináltam. "


Ez aztán a nr. 1 gondolkodás! ... Belefért volna. Nálad. És mivan, ha a barátnőd fordítva van bekötve és nála meg több éves, unalmas kapcsolat után fér bele? Az lenne az igai!

2015. ápr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Annyira friss volt, hogy csók meg hasonló megvolt, de hivatalosan még nem jártunk. Rá egy hétre lett kimondva, hogy na mostantól járunk. Szóval inkább randi fázis volt, ahol szerintem még ha akad egy kihagyhatatlan kaland, az még belefér és nem megcsalás.

És amúgy sem tettem meg, szóval felesleges itt okoskodni.

2015. ápr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

az ember alapvetően, ösztönösen vágyik persze a szexuális kalandra, meg h több nővel legyen. csak hát ugye azért vagyunk emberek h az ösztöneinken uralkodjunk.

egyébként az a véleményem, h bármennyire kalandvágyó az ember, amíg a szex jó, addig eszébe sem jut más nők felé kacsintgatni. a jó alatt most nem azt értem, h napi 1, vagy h rendszeres orál. mert 1-2 év után már ez nem jelent semmi újat. ehhez érteni kell a nőnek. odaadónak kell lenni és nyitottnak, gátlásmentesnek, sajnos a mai nőknek ez nem nagyon megy. szeretet is kéne hozzá, meg kevesebb önzőség, hogy odafigyeljenek a párjukra. a megcsalás azért általában nem azért van mert a férfi egy szemét bunkó, hanem ilyenkor a nő is elgondolkozhatna, mi az amit megadott a párjának és mi az amit nem. persze mindig könnyebb a másikban keresnia hibát...

2015. ápr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bence_ ***** válasza:
100%

Ez egy döntés. Mennyire vagy hű magadhoz.

Csinálsz e segget a szádból vagy sem.

2015. ápr. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!