Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg csinálnak ilyet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csinálnak ilyet a félénk lányok? Vagy ez csak holmi fura történet, és más lappanghatott a háttérben?

Figyelt kérdés
Olyan előfordulhat, hogy egy félénk lány, akire eléggé ráhajt egy srác, akivel kölcsönös a szimpátia, és a vonzalom, hirtelen "megijed" és kerülni kezdi a srácot, akár le is tiltja? Volt már ilyen tapasztalatotok? Vagy ez az egész csak valami mese lehetett?
2015. márc. 19. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen szerencsétlenek. :/
2015. márc. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 K. Isti ***** válasza:
Lehet, hogy igaz
2015. márc. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Volt tapasztalatom ilyen lánnyal. Sajnos ez a típus vonzott sokáig. Egyikük alaposan összetörte a szívemet, aztán összejött valami lúzer Pinokkió-hasonmással. Lehet próbálkozni, ha van elég türelmed és ügyesebb is vagy, mint én voltam. A siker nem kizárt, de az is lehet, hogy másnak kaparod ki végül a gesztenyét.
2015. márc. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Én is megszívtam egy ilyen lánnyal... -.-
2015. márc. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen vannak , mivel egy szűz kis félénk kislányhoz szépen lassan kell közeledni. Az igazi rossz fiú pedig kihozza később belőle a rossz kislányt.
2015. márc. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szintén voltam velem egy ilyen eset. Szokásos ismerkedés, mindennapos találkozás, napi többórás együtt lógás, majd egyszer csak mint akit elvágtak. Rá akartam írni FB-on, hogy most akkor ez mi, de már nem találtam a profilját. Gondolom letiltott. Aztán hónapokkal később ismét felbukkant a profilja, de már rohadtul nem érdekelt. Ekkor kezdődött az, hogy valaki heteken át szám nélkül hívogatott, gondolom ő volt az. Azóta sem találtam okát, hogy miért történt mindez, meg hogy mi volt ez az egész. Komolyan egész életemben mindig ilyen agyhalott, elmebeteg fogyatékosokba botlottam...
2015. márc. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jav.: szintén volt*
2015. márc. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%
Nem megijed, kérlek szépen, hanem meggondolja magát. Persze tehet úgy, mint aki juj de megijedt, te meg el is hiheted, de csak az az ábra, hogy mégsem akar téged és ezt az egyszerű megoldást választotta.
2015. márc. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Adri+ ***** válasza:
Van sok lúzer nőcske aki valóban megijed, utána lejárat, hogy eltitkolja hogy ő a nőcske az igazi gagyi. Ez hozzávetőleg 10Mrd va, utána egy fő normi csaj : őt meg a többi pancser nőcske elrontja.Ha mégsem,a sok erőszaktevő köcsög befogja.Vagy azzá válsz te is,én is,van csak szájtépés marad ez van.
2015. máj. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!