Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Valtozni fog? A ferfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valtozni fog? A ferfinek felesege volt, ezerrel udvarolt nekem es (masok szerint) masoknak is. Elvalt ujra udvarolt pedig kapcs. Vagyok. Folytatas lent

Figyelt kérdés

Talalkoztunk de ö azonnal sexre hajtott . Velem ez nem mukodott mert kapcsolatban vagyok de ö nem ertette meg es nyomult. Kozben masnak is udvarolt es mivel en nem fekudtem le vele az elso alkalommal, oszejott a masik csajal akinek ugy adja be magat hogy menyire szerelmes bele.

De miert velem akart lefekudni mindenaron amikor a masik csajnak is udvarolt ?

Elobb velem akart lefekudni es az most igaz lehet hogy a masikba anyira szerelmes?

tud egyaltalan valtozni egy ilyen srac hogy tartos kapcsolata legyen akit eddig csak a sex erdekelte?



2015. ápr. 20. 09:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocs a fogalm hiabakert
2015. ápr. 20. 09:44
 2/8 A kérdező kommentje:
fogalmazasi
2015. ápr. 20. 09:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Több vasat tartott a tűzbe és remélte, hogy az egyik majd bejön. Ha kapcsolatban vagy, akkor miért törődsz vele? Az ilyen sunyi f-szokat le kell koptatni.
2015. ápr. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gondolom mindkettőtökre egyformán nyomult, aztán a másik csaj adta be előbb a derekát ennyi. De nem hinném, hogy mellette is sokáig le fog horgonyozni - vagy lehet, hogy "bevesz" még egy pár csajt mellé... Nem tudom mennyi idős. Változni, hogy tartós kapcsolata legyen? Talán...
2015. ápr. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A srac 30 eves mar. Kislanya is van az elozo hazassagbol
2015. ápr. 20. 11:11
 6/8 anonim ***** válasza:
A kérdésedre a válasz: NEM, nem fog megváltozni. Hogy miért udvarolt, és akart megdönteni, azt az előző hozzászólók leírták. Igazából nem értem, hogy miért érdekel ez a dolog, pláne, hogy van kapcsolatod. Mondjuk akkor nem egészen értem, miért is találkoztál vele...
2015. ápr. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ertem a valaszod utolso , es ez igy igaz de ahoz hogy elmeseljek mindent ahoz tul hosszu a tortenet. A baratom elakart hagyni mar mielott megismertem a fiut ez a fo ok. Akkor kedveltem meg azt a masik sracot. Mostanra mar rendezodott a legtobb problema a kapcsolatomban de ö megis nyomot hagyott bennem.
2015. ápr. 20. 14:16
 8/8 anonim ***** válasza:
A büszkeségednek biztosan jól esett a közeledése, és mint írtad, nem volt minden rendben a kapcsolatoddal, mikor képbe került. Ugyanakkor tényleg nem érdemes magad azzal áltatni, hogy többet jelentettél volna neki, mint egy nő, aki kielégíti a szexuális igényeit. Ha szerelmesek vagyunk valakibe, akkor nem tartunk két vasat a tűzbe, hanem arra az egyre koncentrálunk. Ez nem arról szól, hogy te értékes nő vagy, avagy sem, hanem arról, hogy neki nő kellett, lehetőleg gyorsan és minél kevesebb energiabefektetéssel. Ne gondolj rá többet, mert nem érdemes!
2015. ápr. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!