Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért terjedt el a nők egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért terjedt el a nők egy része körében az a felfogás, hogy nem ribizlik vagy k#rv@k ha megcsalják a pasijukat?

Figyelt kérdés
Miért gondolják, hogy a női mivoltuk feljogosítja őket a megcsalásra? Ezen az oldalon is sok hűtlen nő kikéri magának ha ilyen jelzővel illetik. Miért? A nőket miért nem szabad elítélni ha rosszat tesznek?

2015. ápr. 23. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
El vagy tévedve kissé.
2015. ápr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd egyes?
2015. ápr. 23. 20:45
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
A nőknek ilyenkor mindig az a mentségük, hogy ők a szívükre hallgattak. Bezzeg ha egy pasi csalja meg a párját, akkor az egy érzéketlen tuskó, aki a farkával gondolkozik...
2015. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyrészt nincs berögzülve ez a felfogás, nem tudom mi alapján szűrted ezt le, másrészt megcsalás és megcsalás között is van különbség.

#1

2015. ápr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"megcsalás és megcsalás között is van különbség"

Attól hogy nő vagy férfi teszi még nem lesz semmivel sem kisebb rossz.

2015. ápr. 23. 20:59
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Azért,mert a férfiak sincsenek elkönyvelve ribizlinek meg k*rvának,és ugyebár egyenjogúság van.
2015. ápr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, a megcsalás és megcsalás közti különbséget nem arra értettem hogy milyen nemű aki megcsalja a partnerét
2015. ápr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem kellene általánosìtani,kedves kérdezô! Ahogy a pasik sem,úgy a nôk sem egyformák.. 19/L
2015. ápr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

@6-os

De őket el szokták ítélni (teljes joggal). Azt az érvet meg egyáltalán nem tudom elfogadni, hogy "mert vannak hűtlen pasik is". Ha szomszéd csajt megcsalják akkor te fel vagy jogosítva, hogy megcsald a pasidat? Ezzel a beteges gondolkodásmóddal ő is mondhatná, hogy fel van jogosítva rá, hogy megcsaljon, mert biztos van olyan nő az utcájában aki csalja a pasiját.

Továbbá nem általánosítottam, mert azt írtam, hogy a "nők EGY RÉSZE körében".

2015. ápr. 23. 21:12
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Mert nem azok.

Ha valaki megcsalja a párját, az csalárd.

Csak szólok...


(A "ribizli" az szleng, annak fölösleges a jelentésén vitatkozni. Ma ezt jelenti, holnap esetleg mást. A másik pedig az utcalány, aki pénzért szexel.)

2015. ápr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!