Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan dolgoznátok fel ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgoznátok fel ezt a helyzetet, amikor ártatlan vagy, de nem hisznek neked?

Figyelt kérdés

Szakítottunk barátommal, mert mikor kisértem ki őt melóba megbeszéltük h rá 2 órára indulok én is dolgozni. Viszont betegnek éreztem magam, s később keltem, le voltam némítva s 160 nem fogadott hívásom volt tőle. Felhívtam egyből, s közölte, hogy soha többet ne keressem. Vitánk miatt lekéstem a buszom, vonattal kellett mennem. melóba késtem sokat.

Szerinte csak úgy tudom megoldani a konfliktus helyzetet a munkámban a késés miatt ha lefekszem a főnökömmel, így nem kíváncsi a jövőmre.


Undorítónak tart, és hazugnak.


Állandóan azon volt, hogy én pasizok csalom őt. Hazudok neki mindenben, állandóan hívott ellenőrizni merre vagyok.


Mindenben megfeleltem neki, és úgy se volt jó egyre durvább dolgokon akadt ki.


Tudom, hogy nekem lesz csak jobb.


Viszont már most azon sírok csütörtök este, hogy legyen már itt a hétfő és mehessek dolgozni.


Nem tudom mit kezdek magammal péntek szombat vasárnap. Én teljesen egyedül maradtam, barátokkal se tudok találkozni semmi.


Nagyon fáj az a gondolat, hogy szerinte én mindig pasiztam és mentem össze vissza és hazudtam neki,amikor itt vagyok egyedül totál egyedül, neki éltem és még se bízott bennem.


Ti, hogy dolgoznátok fel ezt a kérdést? Egyedül vagy teljesen de közben azért szidtak minden nap mert nem bíztak benned...



2015. ápr. 30. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Örülj neki h megszabadultál tőle!

Hasonló kapcsoaltom volt nekem is.és áldom az eget h nincs már

2015. ápr. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen, hogy egy elmebeteg mit képzeleg rólad, nem érdemli meg. Örülj inkább, hogy megszabadultál tőle.
2015. ápr. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez tényleg olyan szintű képzelgés, amire nincsen ráhatásod. Teljesen el van szakadva a valóságtól a fiú, és párhuzamos életbeli meg transzgenerációs okokat vetítget Rád - mindeközben érzelmileg erősen zavart.

Nagy fájdalmaz okoz Neked, hoyg iylenekkel gyanúsít, de Te is sérülékeny vagy azokon a pontokon, amikkel gyanúsít igaztalanul. Ezzel hazsnos lenne foglalkoznod, hogy mért pont az fáj azokból, amiket Rád vetít, ami fáj.

2015. ápr. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

160 nem fogadott hívás?

A féltékenységén úgysem tudsz változtatni, inkább csak rosszabb lesz mert magának jobban hisz mint neked.

És idővel fel lesz dolgozva a helyzet.

2015. ápr. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen kapcsolatom és végre tudom mi az,hogy szabadon élni egy betegesen féltékeny ember nélkül:)
2015. ápr. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Folytatom. Azért annyira kellene már tudtaosnak lennie egy embernek (a fiúról beszélek), hogy felfogja, hogy azért van kiborulva, mert ki va borulva. És nem mindenáron egy jelenlegi külső okot találni ehhez, amire ezt ráfoghatja. A sajátérzelmeit ő szedte össze magának, most ha jön egy szitu, hogy nem tud Téged elérni, amikor akar, kellene tudnia, hogy ettől önmagában nem fog kiborulni ennyire. Tehát itt az ő képességeiben, intelligenciájában vannak elég nagy hiányosságok a harmonikus kapcsolódáshoz.
2015. ápr. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

utazz haza a szülőkhöz nagyzsülőkhöz hétvégére v vlkihez menny el

utána pedig keres vlmielfoglaltságot a szabad idődre majd az idő segít

örülj h vége van

2015. ápr. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanilyen hosszú kapcsolatom volt.Szakított velem a legvégén azért,mert aludtam,nem hallottam hogy kopogott,és biztos volt nálam valaki.Egyszerűen bemesélt magának mindent a végén.Nem volt jó érzés,kellett egy év mire túl tudtam tenni magam azon,hogy valaki oktalanul támad,miközben nem vagyok bűnös.Visszagondolva már csak örülök hogy vége,lett másik kapcsolatom,amiben végre normálisan működnek a dolgok.
2015. ápr. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A 160 hívás paranoiás, pszichotikus neurotikus egyéniségre utalhat. Sosem szeretett, legfeljebb birtokolni akart, nem is ismert valójában. Nem tudom mért vonzottál be egy ilyet, de szabadulj meg végleg tőle minél előbb. Ha utólag meggondolja magát és könyörög, akkor se fogadd vissza, mert legközelebb is így fog viselkedni.
2015. máj. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!