Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsal a ferjem? Hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a ferjem? Hasonló tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Épp válás elott állunk. Azon morfondírozok, hogy jutottunk idáig. Van 2 kisgyerekunk. Kezdetben nagyon sok és minőségi szex volt köztünk. Aztán az 1. gyerek utan csökkent valamivel, de még tűrhető volt. A 2. gyerek utan kb havi 1 max 2 együttlét. És sokszor idegesnek éreztem közben. "Taszigált" mintha idegesíteném. A külsőm jobb mint a gyerekek elott, ez nem lehet gond. Ugy érzem a kapcsolatunk sivár, lapos. A testi kozeledesemet elutasítja. Egyszer megkérdeztem, megcsal-e? Tagadott. Akkor mutassa meg a Facebook fiokjat! Ettől teljesen zavarba jött. Azt nem lehet! Mert pont egy meglepetést tervez nekem és nem akarja elárulni, sok munkája van benne... Majd 1 hónap múlva megtudom! Mondta. Hat egy hónap múlva nem lett semmi. Állítólag nem sikerült összehozni a meglepit. Mondtam, oké, akkor mutassa meg a leveleit... Mindet törölte. Csak 2-3 level volt a közelmúltból. Azzal érvelt, mikor csalnálak meg? Csak munkában vagyok es rögtön mindig hazajövök... De en azt gondolom ha akar, meg tud csalni, mivel ő a főnök.ő osztja be az idejét...

2015. máj. 2. 17:06
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Hát biza megcsal, ez nem kérdés.
2015. máj. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem megcsal, de ne ezen rágódj, hiszen mindjárt vége! Nem érdemel meg téged...
2015. máj. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
40%
Ha o a fonok biztos sokan lecumiztak sot a fonok sosincs ott:D
2015. máj. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Facebookon intézni az ilyen dolgokat manapság.. elég amatőr.
2015. máj. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Tenyleg ugy gondoljátok?? 100% hogy megcsal? Komolyan mondom, örülnék, ha kiderülne. Legalább az mindent megmagyarázna.
2015. máj. 2. 17:12
 6/31 anonim ***** válasza:
Lepd meg a munkahelyén, akkor van esélye a lebukásra. Szerintem egy olyan 98%, hogy csal.
2015. máj. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy? A kapcsolat már tönkre ment, úgysem fogsz benne soha bízni. Én úgy váltam el, hogy soha bele sem kukkantottam a férjem telefonjába, emailjébe. Nem érdekelt. Nem akartam tudni. Most már nemsokára neked is vége. Hidd el, azért fájna, ha kiderülne.
2015. máj. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy buz! és csak alibinek kellettél te meg a gyerekek.
2015. máj. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Ha ő a főnök akkor akkor lép le pár órára amikor akar. Megmondja az asszisztensének, hogy elmegy 1-2 órára és addig elintézi a dolgot a szeretőjével.


Feltehetően megcsal, de mit tudsz tenni? Visszamenni már nem lehet az időben és, ha nem tudtok már egymással élni akkor marad a válás.


Tapasztalatom nincs, ez csak a logikus következtetésem.

2015. máj. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem a kérdező csalja a férjét.
2015. máj. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!