Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsal a ferjem? Hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a ferjem? Hasonló tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Épp válás elott állunk. Azon morfondírozok, hogy jutottunk idáig. Van 2 kisgyerekunk. Kezdetben nagyon sok és minőségi szex volt köztünk. Aztán az 1. gyerek utan csökkent valamivel, de még tűrhető volt. A 2. gyerek utan kb havi 1 max 2 együttlét. És sokszor idegesnek éreztem közben. "Taszigált" mintha idegesíteném. A külsőm jobb mint a gyerekek elott, ez nem lehet gond. Ugy érzem a kapcsolatunk sivár, lapos. A testi kozeledesemet elutasítja. Egyszer megkérdeztem, megcsal-e? Tagadott. Akkor mutassa meg a Facebook fiokjat! Ettől teljesen zavarba jött. Azt nem lehet! Mert pont egy meglepetést tervez nekem és nem akarja elárulni, sok munkája van benne... Majd 1 hónap múlva megtudom! Mondta. Hat egy hónap múlva nem lett semmi. Állítólag nem sikerült összehozni a meglepit. Mondtam, oké, akkor mutassa meg a leveleit... Mindet törölte. Csak 2-3 level volt a közelmúltból. Azzal érvelt, mikor csalnálak meg? Csak munkában vagyok es rögtön mindig hazajövök... De en azt gondolom ha akar, meg tud csalni, mivel ő a főnök.ő osztja be az idejét...

2015. máj. 2. 17:06
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Soha nem csaltam a ferjem. Pedig akadt volna alkalmam bőven.
2015. máj. 2. 17:29
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Igaz mi nem házasodtunk össze de 7 évig voltunk együtt, gyerek is van. Nálunk is úgy kezdődött, hogy elkezdett titkolózni, ha bementem a szobába azonnal kilépett facebookról, mindenhonnan, megromlott a szex közöttünk. A telefonját egy percre nem tette le. Alvásnál kikapcsolta. Ha napközben hozzányúltam a telefonhoz, üvöltött Velem. Nem tudtam hova tenni. Majd eszembe jutott hogy minden hónapban küldenek számlarészletezőt.

Soha ki sem bontottam őket, de amit láttam benne az meglepett.4 számot találtam meg a tudakozóban, kettő hivatásos volt, a másik kettőnek csak a nevét tudtam meg.

2015. máj. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
53%

akkor itt az ideje, hogy megcsald! ha két gyerek után dögösebb vagy mint a gyerekek előtt és amúgy is váltok akkor szedj fel pár fiatal srácot :)

szerintem biztosan megcsal, ha csak nem lett impotens. ha van egy csinos feleséged akivel nem szexelsz és nem vagy impotens akkor nyilván azért nem szexelsz vele mert mással csinálod. ha saját magának osztja be az idejét akkor simán kavarhat valamelyik kolléganőjével, de járhat akár prostikhoz is.

2015. máj. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Azért irtó nehez elhinnem, mert vallásos, erkölcsös embernek ismertem meg, legalábbis ezt mutatta magáról. Hónapokig dohányzott es amikor rákérdeztem, rhogy jé? Te cigizel? Mindig rezzenéstelen arccal azt felelte dehogy. Aztán sok hónap utan beismerte. Mar ezen is csodálkoztam, miert hazudott ennyit erről.
2015. máj. 3. 00:31
 15/31 A kérdező kommentje:
Ma este rákérdeztem, önmagából kikelve őrjöngött velem, hogy en milyen egy szar szemet vagyok, hogy ilyet feltételezek, menjek orvoshoz. A gyerekei életére esküszik, hogy sosem voltam nővel. Igazából, még az is lehet, hogy igazat mond. És egyszerűen csak elhidegultunk....
2015. máj. 3. 01:12
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
15: Noh gyerekek életére nem esküdozünk... Magán nyomozó esetleg, de diszkrét ember kell... Amúgy szerintem 100% hogy megcsal.
2015. máj. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Azt mondja: miattad vesztem el a gyerekeimet, te szemét!

Engem vádol amiatt, hogy a kapcsolatunk tönkrement. Szerinte kizárólag en tehetek róla.

2015. máj. 3. 01:39
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
17: Mindkettőtök miatt tönkre ment. A gyerekek elött ne veszekedjetek, ha válás lesz, akkor ne marjátok egymást értük, mert ők szenvedik meg. Amúgy esetleg egy párterapeuta, vagy szexuálpszichológushoz érdemes lenne elmennetek.
2015. máj. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy nem veszíti el őket. Te nem állsz útjába, hogy programokat szervezzen velük, foglalkozzon velük. Azt is mondd meg neki,hogy ha ártatlan lenne, nem ordítozna veled hanem normális hangnemben megbeszélnétek. És azt is, hogy elhidegültetek, nem szeret már, akkor mit is akar? Egy rossz házasságban szenvedni élete végéig, vagy esélyt mindkettőtöknek a boldogságra valaki mással?

Ez nehéz dolog. A válás nem játék. Van amikor meg lehet még oldani a problémákat, de ha csak szenvedtek egymás mellett és a másikat vádoljátok mindenért és nincs igyekezet és nincs belátás, akkor felesleges tovább húzni.

2015. máj. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Nagy szerelmi vallomás utan békét kötöttünk. Elmondta mi lett volna a meglepetés... Hm... Én azért megnéztem a Fb üzeneteit a telefonjaban. 2 hónapnyi levelezés kompletten eltűnt. Aztán meg tavalyról sincs mar 1 level se. Konkrétan tudom, hogy volt olyan, a közelmúltban akivel levelezett, de azt is törölte. Én mar nem tudom mit gondoljak. Azt hiszem legjobb ha most kivárok, mi is történik. És nyitva tartom a szemem...
2015. máj. 3. 22:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!