Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsal a ferjem? Hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a ferjem? Hasonló tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Épp válás elott állunk. Azon morfondírozok, hogy jutottunk idáig. Van 2 kisgyerekunk. Kezdetben nagyon sok és minőségi szex volt köztünk. Aztán az 1. gyerek utan csökkent valamivel, de még tűrhető volt. A 2. gyerek utan kb havi 1 max 2 együttlét. És sokszor idegesnek éreztem közben. "Taszigált" mintha idegesíteném. A külsőm jobb mint a gyerekek elott, ez nem lehet gond. Ugy érzem a kapcsolatunk sivár, lapos. A testi kozeledesemet elutasítja. Egyszer megkérdeztem, megcsal-e? Tagadott. Akkor mutassa meg a Facebook fiokjat! Ettől teljesen zavarba jött. Azt nem lehet! Mert pont egy meglepetést tervez nekem és nem akarja elárulni, sok munkája van benne... Majd 1 hónap múlva megtudom! Mondta. Hat egy hónap múlva nem lett semmi. Állítólag nem sikerült összehozni a meglepit. Mondtam, oké, akkor mutassa meg a leveleit... Mindet törölte. Csak 2-3 level volt a közelmúltból. Azzal érvelt, mikor csalnálak meg? Csak munkában vagyok es rögtön mindig hazajövök... De en azt gondolom ha akar, meg tud csalni, mivel ő a főnök.ő osztja be az idejét...

2015. máj. 2. 17:06
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Igen megcsal magambol indulok ke de lehet nem fizikailag csak fuvel faval flortolt a facebookon ha vallasos akkor mar neki ez is megcsalas. Kitorolni ezert kellett mindent. Mo stantol ugyesebben csinalja majd. De je legyn igazam te meg probalj most par honapig mindent bedobni ha nem dobodik fel ujra a kapcsokat akkor meg annyi vagy maraftok igy ha neked is jo vagy valtok vagy elobb utobb neked es neki is lesz hus ver szeretoje. Bocs a hanyag irasert.
2015. máj. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Ez alapján nem lennék biztos benne.

37F

2015. jún. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%
Mindig ezen lovagolnak, hogy meg csalt e vagy nem!!!! Tok nem ez a lenyeg!!! Szar a kapcsolat a gyerekek utan... Kb mindenhol igy lesz!!! Kerdes hogy oldodik meg!!! A no mar nem cumizza le ugy a ferfit mint elotte... A ferfi meg mar nem hoz viragot ugy mint elotte! Ez igy van. A no nem akar cumizni a pasi meg nem akar viragot hozni ha le se cumizzak!!! A megcsalas akar segithet is mert akkor a buntudat miatt hoz viragot es rajon a lyuk az lyuk. A no meg vegre levumizza mert kedves lett!! ....ha ezt nem akarod kivarni kedves feleseg es anya akkor elegitsd ki a ferjed es megoldodik a problema!
2015. júl. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Csak a mihez tartás végett: szarrá csalt. Elvalunk. Kar, hogy nem elobb adtam be a válást.
2016. febr. 25. 00:26
 25/31 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy bukott le, vagy bevallotta?Mióta tart?Gyanús volt a tagadása, meg hogy "mikor csalnálak meg"? Meg a rossz szex...

Az én férjem először azt mondta csak beszélgettek a haverja feleségével.Majd nagy nehezen,hogy csókolóztak.Kérdésemre hogy lefeküdtek e,azt mondta, "Ugyan hol?",egy bódéban volt szolgálatban, de ott is megoldható volt, gondolom, elég méltatlan körülmények között...

2016. febr. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
A csalástól teljesen függetlenül ugy döntöttem, elválok. Aztán derült ki. Felhozta az otthonunkba is, amikor este nem voltam otthon (munkámbol adódóan, van, hogy este elmegyek). Egy csomó használt óvszert találtam itt-ott eldugva, pedig mar regota nem volt nemi életünk. Pfuj.
2016. febr. 25. 14:56
 27/31 A kérdező kommentje:
Ja es még a vallasossagarol annyit, hogy rémes dolgok derültek ki róla a megcsalasonn kívül is. Rengeteg ármánykodasait es hazugság. Szóval aki ilyesmit állít magáról, hogy milyen vallásos, azzal óvatosan.... Aki tenyleg az, nem hangoztatja.
2016. febr. 25. 15:00
 28/31 anonim válasza:

Olvasgatom a hozzászólásokat és azon gondolkodom, hogy mindig azt hittem az én házasságom a legsz@rabb a világon :(

Ezek szerint mindig van rosszabb is.

Kedves kérdező, remélem kivergődsz a gödörből és sikerül új életet kezdeni...egy normális emberrel - vagy anélkül.


34F

2016. júl. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

A hulyeje,mit dugdossa a hasznalt ovszert,pfujj..de ez lett a veszte...

Minden kiderul egyszer,sajnalom...

Az őrbódés voltam...

2016. júl. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Sajnalom hazug kepmutato ember

Ha visszagondolsz hol rontottatok el ?

2016. júl. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!