Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Teljesen tanacstalan vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen tanacstalan vagyok, talan megerett a kapcsolatom a szakitasra?

Figyelt kérdés
Mi 7 eve vagyunk egyutt, de a minap lattam az interneten hogy regisztralta magat mar 4 honapja egy ismerkedos oldalon, es mikor rakerdeztem nem tagadta mondvan hogy email iras szempontjabol hogy tudjon rendelni .. Ugyanis azon az oldalon lehet emailt fogadni es kuldeni is viszont van kulon oldal ezen belul ismerkedesre.. Ki is toltotte ott az adatlapjat, nem tuntette fel h kapcsolatban van. Allitasa szerint nem tudja mar regota a jelszavat de mikor rakerdeztem miert regisztralt be akkor kis ido elteltevel mar le is volt veve az adatlapjarol a profilkep.. Ezekszerint megiscsak tudta a jelszot, es meg is emlitettem neki h lattam h volt fent .. de tagadta tovabbra is hogy belepett volna. Aztan ket napja epp a telefonjan neztuk a naptarat es be volt jegyezve egy datum ala egy lany neve miszerint szulinapja lesz ket het mulva.. ezt avval magyarazta h nemtudja hogy kerult oda ugyanis o nem irta be merthogy nem is ismer senki ilyet.. egyebkent mas esetben ha kivulallo lennek azt tanacsolnam az illetonek aki az en helyemben lenne h vessen veget .. de igy h megelem mindezt.. nehez.. nehez elhinni h ilyet tenne mert masresz viszont lakast keresunk h osszekoltozzunk.. de akkor miert akarna osszekoltozni velem ha lenne valakije .. tanacstalan vagyok .. bocsi h ilyen hosszura sikeredett es koszonom a valaszokat elore is 25/L

2015. máj. 4. 21:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem ez nagyon mellébeszélősnek tűnik a párod részéről... :/
2015. máj. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Tudom h nehéz, de szakíts
2015. máj. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Akkor is 7 évet ilyen egyszerűen félredobni, nagy butaság lenne csak ez miatt.. ( ha már ilyen lazán írtad ki, hogy megérett e a szakításra? )
2015. máj. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Gyökér kettes, volt már 7 éves kapcsolatod? akkor pofázz ilyeneket, hogy szakíts...
2015. máj. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Probaltam mar leulni vele errol beszelni mert nem olyan egyszeru szakitani foleg hogy en meg szeretem de viszont nem szeretnek ujabb fajta ilyen ,,meglepeteseket,, ... de ha megemlitem elkezd velem veszekedni merthogy en nem bizok benne.. ezert is irtam ki h masok hogy latnak egy ilyen helyzetet
2015. máj. 4. 21:10
 6/16 anonim ***** válasza:

Igy kivulrol tenyleg olyan mintha becsapna. :/

de 7 ev hosszu ido, foleg ha kesobbiekre is terveztek. Abban lehet bizni, h ha a parod nem szeret mar akkor szakitana mert nyilvan maganak sem akar rosszat. De ha nem szakitasz ne erjen varatlanul ha egyszer csak szakit veled. Muszaj lenne vele beszelned. Nincs bizalmad benne. Le kell ulnotok es elmondani h miket vettel eszre es ha nem ad ra eszszeru magyarazatod akkor nem biztos h folytatni szeretned. A reakciojabol talan le fogsz szurni egy ket dolgot.

2015. máj. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Csak tudod ha felhozom ezt a temat egybol tamad.. gondolom ő igy probal vedekezni.. és mar mondtam neki h kezd meginogni a bizalmam felé erre meg azt mondta hogy nem erdekli tulzottan mondván eddig sem biztam benne...
2015. máj. 4. 21:40
 8/16 anonim ***** válasza:
Hmm én szakítanék... Tök mindegy hogy 1-3-7-15 éves kapcsolatban néznek hülyének...
2015. máj. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Költőnő? ***** válasza:
azért veszekszik mert nincsen elfogadható ész érve v mayarázata. Ha nem tudjátok megbeszélni, nem tudom van-e értelme lakást keresni.
2015. máj. 11. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha nem őszinte és tényleg ismerkedni akar másokkal akkor szakíts, mert a 7 év sajnos lehet választóvíz. Neked kell érezni, hoyg szeret-e még. CSak a megszokás nem fog összetartani titeket, akárhogy is fáj. Jobb, mint sokáig kínlódva vergődni. Midnenképp tisztázzátok le, hogy valóban össze akartok-e költözni, mielőtt mondjuk felvennétek egy hitelt, vagy ilyesmi, mert akkor már nehezebb lesz meggondolni magatokat.
2015. máj. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!