Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Teljesen tanacstalan vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen tanacstalan vagyok, talan megerett a kapcsolatom a szakitasra?

Figyelt kérdés
Mi 7 eve vagyunk egyutt, de a minap lattam az interneten hogy regisztralta magat mar 4 honapja egy ismerkedos oldalon, es mikor rakerdeztem nem tagadta mondvan hogy email iras szempontjabol hogy tudjon rendelni .. Ugyanis azon az oldalon lehet emailt fogadni es kuldeni is viszont van kulon oldal ezen belul ismerkedesre.. Ki is toltotte ott az adatlapjat, nem tuntette fel h kapcsolatban van. Allitasa szerint nem tudja mar regota a jelszavat de mikor rakerdeztem miert regisztralt be akkor kis ido elteltevel mar le is volt veve az adatlapjarol a profilkep.. Ezekszerint megiscsak tudta a jelszot, es meg is emlitettem neki h lattam h volt fent .. de tagadta tovabbra is hogy belepett volna. Aztan ket napja epp a telefonjan neztuk a naptarat es be volt jegyezve egy datum ala egy lany neve miszerint szulinapja lesz ket het mulva.. ezt avval magyarazta h nemtudja hogy kerult oda ugyanis o nem irta be merthogy nem is ismer senki ilyet.. egyebkent mas esetben ha kivulallo lennek azt tanacsolnam az illetonek aki az en helyemben lenne h vessen veget .. de igy h megelem mindezt.. nehez.. nehez elhinni h ilyet tenne mert masresz viszont lakast keresunk h osszekoltozzunk.. de akkor miert akarna osszekoltozni velem ha lenne valakije .. tanacstalan vagyok .. bocsi h ilyen hosszura sikeredett es koszonom a valaszokat elore is 25/L

2015. máj. 4. 21:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hevesen reagál a témára, tehát próbálja mellőzni...de ha biztosra fog menni a másik kapcsolata, már ha van, akkor szakítani fog...ez biztos, de az is lehet, hogy azt várja, te rakd ki, mert neki is furcsa lenne 7 év után...De mivel nem ismerem egyikőtöket sem, így nehéz válaszolni, hogy miért van ez, de gyanús, tényleg gyanús, nagyon figyeld miket csinál... Ne hagyd, hogy te ess pofára!
2015. máj. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Fix hogy megcsal. Pasi vagyok, ezt a "nem tudom hogy kerül oda" ez tipikusan akkor toljuk amikor rajtakapnak, és nem jut eszünkbe semmi hazugság, de nem vallhatjuk be.


Nem azért mondom hogy csaltam már meg asszonyt, de bármivel így van.

-Söröztél?

-Neeeeeem

-Akkor mit keres a kukában egy üres sörösdoboz?

-Nem tudom, én biztos nem raktam oda.


Szóval biztos minimum randizgat valaki mással. Ráadásul ostoba a srác, hogy ilyesmivel elárulja magát. Sztem egyszerűen mond meg neki hogy szakítasz, és elköltözöl amint tudsz (vagy ő költözzön), tedd is meg, de a reakcióiból sok kiderül. Ha netán könyörög térden állva, és bevall mindent gondolkodj el, de nem hiszem hogy érdemelne másik esélyt. Nyilván neki nem megfelelő valami a kapcsolatban, csak nem mondja, és ezért keresi másnál.

2015. máj. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mások nem nagyon tudnak tanácsot adni.. szép az a 7 együtt töltött év. Valószínűleg nem véletlen vagytok együtt ennyi ideje.

Nekem 3 éve van lassan kapcsolatom.19éves Lány vagyok.

És egyszer azon a sz.r Twitteren regisztráltam mert nem tudtam hogy mi az..Kíváncsi voltam..És suliba csomó fiú megkeresett h megtaláltak Twitteren és h h egyedülálló vagyok meg stb..stb..!Egy az, nem is néztem hogy van-e ilyen h beírjam h kapcsolatba vagyok vagy akármi.. semmit se néztem csak beregisztráltam.Szerencsére az én barátom nem kompliált.(eleve ő27éves)tehát érettebb meg átélt már sok mindent.. Pedig neki lehetett volna oka féltékenykedni mert előtte amikor megismert nem ilyen lány voltam mint most.. pasizós voltam.. tehát hihette volna azt is h megint visszatért a régi énem. Csak annyit mondok hogy ha teheted tényleg beszéljétek meg.. nem könnyű eldobni ezt a 7 évet még ha esetleg volt is ilyen..

A másik az h én is elfelejtettem a jelszavam is a twitteren, de múltkor próbálkoztam és nagy nehezen belépett. tehát nem biztos hogy hazudott.

lehet egyébként hogy a kapcsolatotokat fel kéne kicsit frissíteni, bár nem tudom hogy milyen.. de ne legyen unalmas az a lényeg. ha egyhangú akkor lehet hogy keres szórakozást.. De ne az én véleméyemre alapozz, csak tanács!!!;)

2015. máj. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

13-as, ha jól számolom, 16 voltál mikor összejöttetek. És te azelőtt még "pasizós" voltál?

Ejha...

Ne vedd sértésnek, nem bántás, csak ez így nekem fura.

2015. máj. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Igen.. Nem ilyen voltam mint most, nem titkolom. és szégyellem is. szabadjára voltam engedve sajnos szüleim részéröl.. olyan lettem.de megváltoztam. amire büszke vagyok ;)
2015. máj. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a sok valaszt... hat azota nem ert semmi ,,meglepetes,, es igen figyelek mindenre amire tudok,egsz normalis .. lehet csak azert mert emlitettem neki h nem bizok benne.. illetve mar nem annyira mint reg es mostanaban azt vesttem eszre h o ugy fejezi ki a szeretetet h megvesz nekem ezt azt .. igaz h mondtam neki h tettekkel mutassa ki h tenyleg fontos vagyok e meg vagy sem de nem anyagilag gondoltam es o ezt nagyon jol tudta mert mondtais neki h nekem nem kell ruha, ekszer parfum stb hanem egy sms napkozben vagy egy oleles spontan .. de hat ugy latszik ez mar nem megy neki .. pedig regebben nem ilyen volt sajnos ..
2015. máj. 22. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!