Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » El lehet titkolni egy megcsalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet titkolni egy megcsalást, és folytatni tovább?

Figyelt kérdés
Volt egy éjszakás kalandom, nagyon bánom, de nincs,semmi se mentségemre, nagyon szeretem a párom, de ugy érzem én ezt nem tudom par napnál tovább titkolni, a szemeimből is leolvasná hogy valami nem oké, írtam egy pszichológusnak hogy mi a helyzet. Es hogy döntés képtelen vagyok, azt válaszolta hogy ha egy ejszakanal nem jelentett többet akkor ne rakjam ezt a terhet a paromra kiveve ha tenyleg nem bírok a bűntudattal vagy ha jelentett valamit.. Folyamatosan sírok, nem merek vele talakozni se, ha nem mondanám meg neki hogy megcsaltam, hanem szakítok, az is nagy kegyetlenség lenne? Sajnalom eldobni ezt a 1,5 évet.. De hibáztam :/
2015. máj. 18. 21:49
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
59%
Lehet, ha gerinctelen vagy, évekig is titkolhatod. Csak semmi értelme. Hagyd, hogy a lány olyan fiút találjon, aki tényleg szereti és ne pazarold az idejét.
2015. máj. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Mondd el minél előbb! Egyszer úgyis el fogod.
2015. máj. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmesebb vagy a kelleténél,saját magadat paráztatod,labilis vagy.Neked nem való egy ilyen helyzet :) A te helyzetedben nem tudom azt mondani hogy titkold,mert erre nem vagy képes.Ha őszinte akarsz lenni,tedd azt,de számolj azzal hogy akkor vége a kapcsolatodnak.
2015. máj. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Én csak attól Félek hogy nagyon fajni fog neki... Igen gerinctelen dolog volt ez tőlem , nem fogok mentegetőzni, de ha szakítok talan az annyira nem viselne meg... Persze hogy az is fájna neki. De nem hiszem hogy annyira mint azt a tudat hogy megcsaltam... Szeretem őt a vétkem ellenére, de nem érdemlem meg. :/
2015. máj. 18. 21:58
 5/37 anonim ***** válasza:
Késő bánat
2015. máj. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
86%
El kell neki mondanod. :( Kemény lesz,de ez a te döntésed volt,és most vállalnod kell érte a következményeket is. Sajnálom.És a párodat is.
2015. máj. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
87%

Egy éjszakát simán el lehet(ne) titkolni, van aki éveket is el tud.

De te nem ez az eset vagy. Muszáj vele beszélned, mondd el őszintén hogy miért tetted (tényleg, miért tetted, ha ennyire megvisel?), és azt is hogy ezt mennyire nagyon megbántad. Szerintem ez menni fog... Aztán rajta múlik, hogy meg tud e bocsájtani. De csak úgy ne hagyd el, tudnia kell mi történt, különben egy örök kérdés maradsz neki, illetve azt fogja hinni hogy vele volt gond. Beszélj vele mindenképp.

Szerintem egy botlás megbocsájtható, főleg ha a másik őszintén megbánta.

N

2015. máj. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 Interferencia ***** válasza:
Bráfó, kecifei. Nem szereted a párod, és nekem gyanús, hogy inkább magadat sajnálod.
2015. máj. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
35%
Még a pasival döngettél, addig egyszer sem jutott eszedbe a párod. "nagyon szeretem a párom" De vicces vagy, jobbat érdemel a pasid.
2015. máj. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

Ha szereted, nem csalod meg, ennyi

. Mennyi idős is vagy?

2015. máj. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!