Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti megbocsájtanátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsájtanátok egy megcsalást? 32/F

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már együtt vagyunk 8 éve. Ő 24 éves.

2014. aug. 16. 14:34
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
SOHA! Levadasznam a rohadekot
2014. aug. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
En nem tudnam.
2014. aug. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Én nem, nálam 1 lehetőség van, azt várom el a páromtól amit én is nyújtani tudok neki, ezért fordított helyzetben sem várnám el tőle hogy megbocsásson.

A megcsalás egy opció, egy döntés, nem kényszer, tehát az ember tudatánál van amikor úgy dönt, hogy megteszi....

Ráadásul nem hiszek az összetákolt bizalomban......az csak egyszer marad töretlen.

Ha valamelyik fél eljátssza, lehet toldozni-foldozni, de ugyanolyan megrendíthetetlen mint előtte volt már sose lesz, mert az emberben mindig ott lesz a kétely, kétség, bizalmatlanság a másik irányába akarva-akaratlanul :)

2014. aug. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Akiben egyszer csalódsz, csalódni fogsz kétszer, háromszor... százszor. És akárhányszor új esélyt adsz neki, mindig saját magadat sz.patod meg! Innentől kezdve magadnak tedd fel a kérdést: Akarom magam feleslegesen sz.patni!?
2014. aug. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Elmentünk haverokkal sörözni és rám mászott a csaj. Nem lehetett ellenállni neki.
2014. aug. 16. 14:39
 6/32 anonim ***** válasza:
Sokat kellene térdelnie érte.
2014. aug. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk, rossz duma ez a mentegetőzés. Mondd csak ki, hogy meg akartad dugni a lányt.
2014. aug. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

#6:

Miért a csajnak kellene térdelnie, mikor a pasi csalta meg egy másik nővel?????

2014. aug. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
#7: nem akartam , mondom hogy rám mászott, egész este nem hagyott békén
2014. aug. 16. 14:44
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi vagyok a válaszodra.

A barátnődre egész este nyomultam, ő nem akart semmit, de én rendíthetetlen voltam, ivott is kicsit így az este végére már nem tudott ellenállni, jól megdugtam.

Megbocsátod a barátnődnek?

2014. aug. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!