Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A főnököm azt akarja feküdtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A főnököm azt akarja feküdtek le vele. Nem tudom mit tegyek. Egyrészt Akarnám mert vonz engem. Másrészt meg félek is. Volt már valaki hasonló helyzetben? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés

2015. máj. 26. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha szabad vagy nyugodtan, mondjuk én nem feküdnék le pont főnökkel.
2015. máj. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyen párt, főnök-titkárnő, azóta házasok. De azt kétlem hogy úgy kezdődött a kapcsolat hogy a főnök azt mondta a nőnek hogy feküdjön le vele. Sőt akik az állásinterjún nagyon nyíltan ajánlkoztak, azokat fel se vette.
2015. máj. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha kolcsonos a vonzalom akkor persze;-)
2015. máj. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Most ez komoly, hogy van olyan, aki már az interjún ajánlkozik? Ezt hogy kell elképzelni?


Kérdező, csak akkor tenném, ha a főnök is szingli, és én is az lennék. Családos/nős pasival nem mennék bele ilyesmibe. Ha vonzódtok egymáshoz, miért ne?

2015. máj. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Munkahelyi szabályzatban előfordul hogy lehetnek kikötések a munkatársak közti kapcsolatokban.

Én nem tenném, egyrészt mert ha szakítunk attól a főnököm maradna, ami vezethet későbbi konfliktusokhoz, másrészt meg mint írtad azt akarja hogy lefeküdj vele nem azt hogy randizzatok járjatok, én pedig alapból nem szeretem az ilyen komolytalan kapcsolatokat, munkatárssal meg pláne :)

2015. máj. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 PearlDiver ***** válasza:
100%
Ha nem nős ember és tisztességes embernek ismered, akkor esetleg nem baj.
2015. máj. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mérlegeld a körülményeket.Attól függ,mindketten szabad emberek vagytok-e,mennyire nagy főnök,és hogy tudnád-e kezelni,ha esetleg nem sikerülne a dolog,vagy átverne,összebalhéznátok,egyebek.Iszonyú kellemetlen ilyesmik után egy helyen dolgozni.Sajnos tudom,milyen.
2015. máj. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy volt csajom ment bele ilyenbe. Naiv volt szegénykém a végtelenségig. Mi lett a vége? Botrány, mert a főnök felesége megtudta. Elváltak, apát eltiltották a gyerekeitől (nem a bíró; a család) a csajt meg kirúgták végül és még r!bancnak is bélyegezték. Szóval tiszta haszon...
2015. júl. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!