Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Volt már valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Volt már valaki hasonló helyzetben ilyen idősen? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok és egyáltalán nem akarok ismerkedni. Hiába hívnak randira egy fiúhoz sem szeretnék közelebb kerülni. Nem tudom miért van ez, mivel legkésőbb 10 év múlva feleség és anyag szeretnék lenni. Eddig nem igazán volt komolya kapcsolatom.

2014. febr. 7. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
anyag? WAT?
2014. febr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mert még nem jött el
2014. febr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

21,5 éves koromban "tört meg az átok" ami 1 évig tartott, hogy semmi de semmi nem jött össze.

előtte volt egy barátom 1,5 évig akkor komolynak tűnt, de amúgy nagyon diákszerelem volt.


Én ekkor ismertem meg a jelenlegi férjemet..


ráérsz még, viszont ezt a "nem akarok közelebb kerülni a fiúkhoz" dolgot ideje lenne legyőzni..

hiszen azért a fiúknak gyakran több idő kell a kapcsolat alakulásánál, mint a nőknek

2014. febr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért,mert még éretlen vagy egy kapcsolathoz.Viszont ideje lenne,hogy kicsit felnőttebb légy,próbáld ki a számodra ismeretlen dolgokat,és nem fogsz tőlük félni többé,sőt,rákapsz majd a szerelem ízére.Nem dől össze a vilgá,ha egyszer igent mondasz egy randira.Tapasztalat szerzésnek kiváló.
2014. febr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké, megfogadtam a tanácsotokat és elfogadtam egy randira hívást. De semmit sem érzek. Nem vagyok izgatott és nem várom. Egyszerűen nem úgy viselkedem, mint a velem egykorú lányok.
2014. febr. 7. 19:40
 6/7 homo ludensz ***** válasza:
Esetleg keres olyanok társaságát aki olyan beállítottságúak,gondolkodásúak mint te magad. Az a fő hogy önfeledten gondolj majd vissza az ott töltött időre és ne muszájból legyél ott.Ezáltal több embert közöttük fiúkat is megismersz és biztosan akad majd olyan is akivel egy hullámhosszon vagytok. Kérdezem hogy nem vagy te egy kicsit racionális gondolkodású? >10 év múlva feleség és anya szeretnék lenni<.
2014. febr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

De egy kicsit talán racionális gondolkodású vagyok. De nem gondolom azt, hogy ez baj lenne. 10 év múlva 31 éves leszek, hova várnék még? Jó nem mondom azt, hogy + egy-két év "késés" baj lenne, de nem szeretnék nagymamakorban szülni.


Egyébként pedig köszönöm az eddigi válaszokat!

2014. febr. 7. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!