Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltad valaha a férjedet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltad valaha a férjedet?

Figyelt kérdés

Mi történt amikor kiderült? Illetve ha csak a gyanú van meg, hogyan próbáltad titkolni? Milyen magyarázattal próbáltad elaltatni a gyanút?

6 éve vagyunk házasok, gyerekünk nincs, mindketten dolgozunk anyagi problémánk akkor sem lenne ha külön kellene folytatnunk. Minden remekül müködik közöttünk szeretjük egymást, nagyon mély a kötődés, szexuálisan is nagyon összeillünk,heti háromszor is szeretkezünk, randizni járunk, vacsorázni, moziba stb. Azonban elkövettem egy szörnyű hibát az egyik kollégámmal egy céges utazás alkalmával. Kicsit többet ittunk és valahogyan egy ágyba kerültünk. Csak szex volt semmi több érzelmek nélkül.

Sajnos ő sokkal többet akarna és különböző csatornákon keresztül azóta is keres. Én mondtam neki, hogy ami történt megtörtént, de én semmi többet nem szeretnék és ezt is bánom. Ugy érzem ami akkor történt azt nem is én tettem, mivel nem tudnék egy olyan dolgot sem említeni amit pozitivabbnak látok benne, mint a férjemben.

Néhány morzsát a férjem is elkapott ezekből az infókból és erőssen gyanakszik, de konkrétan semmit nem tud. Gyakran említi, hogy valami biztosan történt akkor.

Nagyon nem szeretném őt elveszíteni, de ha bevallom biztosan válás lesz belőle. Ugy érzem az lenne a legjobb ha soha nem derülne ki és az életem egy sötét elzárt történése lenne. De sajnos nem tudom mit mondhatnék és hogyan kezeljem.

Mivel én is tudom, hogy amit tettem megbocsájthatlan ezért nem olyan válaszokra számítok amiben ezt ecsetelitek.

Tanácsot kérek, olyanoktól akik jártak hasonló cipőben és sikerült megoldani a problémát.



2015. jún. 9. 14:22
1 2 3
 11/30 Bence_ ***** válasza:
82%

Egy pár kapcsolat attól PÁR, hogy tudtok egymásról dolgokat, elfogadjátok és így az egymásról tudás birtokában vagytok együtt.

"elmondom csak veszíteni fogok vele" evvel a gondolkodással megfosztod a másikat attól, hogy a párod legyen.

Tudod jóban,rosszban.

Igen ez egyik részről egy kellemetlennek is tekinthető hír. Másik oldalról meg egy jó dolog mert kiderül, hogy őszinte vagy vele. Még akkor is ha fáj, és félsz a következményeitől.

Emberből vagy vannak érzéseid, hozol döntéseket. Jókat és kevésbé sikeres döntéseket. Ez az emberi lényedből ered. Ezt tudod csiszolni de így marad. Az őszinteségedet viszont már te választod, hogy igen vállalom előtted saját magam. Vagy lapítok és egy adag kaka leszek.

Ha értelmes emberi lények vagytok és a megoldást keresitek nem a bűnbakot akkor ezt simán megtudjátok oldani. Te attól a megértéstől és szeretettől sokkal szebb, vonzóbb leszel amit roppant odaadással viszonozol.

Rajtad múlik melyik útra lépsz.

2015. jún. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
11%
9-es. Nem kell hogy helyben hagyjon a párod. ki vagy szolgáltatva. Előtte alszol, hátat fordítasz. Amikor alszol van olyan vékony tű amin ha csak alig érzed tudatmódosító kerülne beléd amiről fogalmad sem lenne. 10 másodperc alatt hat. Utána mindenről tudnál de megmozdulni nem. Még azt is végignéznéd mozdulatlanul ahogy a párod kiherél és nem éreznél semmit. Tehát ha nagyon akarná egy nő bármit megtehetne veled ha olyan lenne mint te mert megcsalna bármilyen lelki ismeret furdalás nélkül.
2015. jún. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

elég ha hangosabban szólok a nőkhöz, már attól összerezzenek:)

hagyjad már ezt a hülyeséget.

egy domináns hímnek, semmi nem árt.

2015. jún. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
26%
ne mondd el, ha kiderül tagadd le, jobb a békesség
2015. jún. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
13-as. Én is sportoltam nem keveset. Láttam egy ilyen esetet és tudtuk hogy baj lesz. A fiú kosaras volt a lány kézilabdázott a szakosztálynál. A lány igen temperamentumos nő volt, 168cm tiszta izom 58kiló. A fiú vagy 2 méter és 100kiló. A lány összeszólalkozott vele. A fiú rosszul tette hogy a közelébe ment mert a lány nagyon kiabált vele. A fiú nem számított semmire. A lány olyan villám gyorsan alárúgott hogy 100 kilóstul is megemelkedett. A srác odakapott aztán eldőlt. Meg sem tudott mozdulni olyan kínban volt. Vagy 15 perc alatt volt kint a mentő és még akkor sem tudott felegyenesedni. Megműtötték. Örült hogy még egy heréje működik. Ez nem kamu. Ezzel a fiúval egy helyen dolgozunk. Persze szakítottak a lánnyal. Régen volt.
2015. jún. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim válasza:
100%

Ne mond el a férjednek. Tagadd még akkor is ha valaki besúg.

Ez nem csak Neked de férjednek is jobb lesz.

2015. jún. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

15ös!

ha ez igaz, akkor az 1-5 évig terjedőt töltené valamelyik fegyintézetben, amit kapott volna érte, mert súlyos testi sértés, sőt az ügyész az aljas indokot is ráverné, ami súlyosbító körülmény.

szóval a női rabok között biztos ellenne:)

2015. jún. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy erőszakos, egoista, nőverő paraszt értelmetlen hozzászólása teljesen elterelte a figyelmet az eredeti kérdésről.
2015. jún. 9. 18:53
 19/30 anonim ***** válasza:

*Ne mond el a férjednek. Tagadd még akkor is ha valaki besúg.

Ez nem csak Neked de férjednek is jobb lesz.


Gratulálok:D


Reméljük a kedves pasiknak van némi hecker érzékük, és az ilyen és eme nemes kommentek IP cimét meglesik:D Érdemes.

2015. jún. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
42%

"Reméljük a kedves pasiknak van némi hecker érzékük"

Ez a kis beszólásod itt felbújtóként, ugye tudod, hogy több évet jelent letöltendőben?

szerinted lesz olyan kedves pasi, aki ezt nem veszi észre?

2015. jún. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!